• -39,29%

NARTY ROSSIGNOL PURSUIT 700 TI, NX12 K DUA

2 799,90 zł
1 699,00 zł Zniżka 39,29%
Brutto
Długośc narty
Płeć
Typ narty Rossignol
Ilość

Zestaw narciarski ROSSIGNOL PURSUIT 700 TI NX12 K.DUAL

Zwinna maszyna carvingowa przeznaczona do jazdy na przygotowanych trasach. Nowe PURSUIT 700 TI to mocny, precyzyjny i dostarczający mnóstwo frajdy model przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy i ekspertów. Opracowana w departamencie race technologia PROP TECH umożliwia zmianę sztywności poprzecznej, dzięki czemu narty utrzymują lepszy kontakt ze śniegiem i nie wymykają się spod kontroli. Profil POWER TURN ROCKER, że szybko i łatwo inicjują skręty i zwinnie pomykają wzdłuż linii spadku stoku.

 

Parametry produktu:

Kod zestawu: RRH06BZ

Taliowanie: 127/73/109

Długości nart: 163 cm, 170 cm, 177 cm, 184 cm

Promień skrętu: 15 m dla długości 177 cm

Rdzeń narty: Poplar Wood Core

Płyta narty: Konect

 

Technologie:

SYSTEM KONECT - Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

PROP TECH – Rewolucyjna konstrukcja powstała jako odpowiedź na wymogi federacji FIS dotyczących minimalnego promienia skrętu w nartach GS. PROP TECH - to wzdłużne rozcięcia sztywnego titanalu, zlokalizowane w przedniej i tylnej części narty. Taka konstrukcja zwiększa podatność na boczna odkształcenia przedniej części i tym samym pozwala na wykonanie czystego skrętu o mniejszym niż zakładamy promieniu.

OVERSIZE SIDECUT – Kombinacja głębokiego carvingowego taliowania z szeroką, współczesną szerokością pod butem - nasz OVERSIZE SIDECUT dostarcza pełnej zabawy i precyzji carvingowej jazdy ze świetnym trzymaniem i zwiększoną stabilnością oraz kontrolą.

ON TRAIL ROCKER – 90% CAMBER 10% SUBTELNY TIP ROCKER Zaprojektowany dla precyzji na stoku, nasz profil ON TRAIL ROCKER to tradycyjny camber na 90% długości narty dla eksplozji mocy, szybkości i świetnego trzymania z subtelnym 10% rockerem na dziobach dla łatwiejszej inicjacji skrętu i kontroli

POPLAR WOODCORE TI – Wysoko precyzyjna konstrukcja łącząca to, co najlepsze z racingu z rdzeniem topolowym i dwiema warstwami TITANALU. Dodatek naszych włókien CARBON ALLOY (karbon przeplatany z bazaltem) dostarcza precyzji, wyjątkowego trzymania i świetnego odbicia.

RECTANGULAR SIDEWALL – Konstrukcja RECTANGULAR SIDEWALL łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

RRH06BZ163
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło