• -20%

NARTY ROSSIGNOL NOVA 10 TI, XP W 11 GW BK/SP,


2 749,90 zł
2 199,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Rossignol
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Damskie narty ROSSIGNOL NOVA 10 TI

Najwyższa jakość jazdy, styl i elegancja. Perfekcyjne, carvingowe łuki. Tak, w największym skrócie, Rossignol prezentuje swą najnowszą kolekcję nart przeznaczonych do jazdy na trasach – NOVA. Narty wyróżniają się absolutnie wyjątkową konstrukcją, a zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o paniach. NOVA to narty, które pozwolą wycinać płynne łuki, dodadzą kopa i dostarczą niezapomnianych chwil „na krawędzi”. Koncept „progressive power” sprawia, że NOVA to pierwsza kolekcja nart sprawdzających się w trakcie jazdy różną techniką. Niezwykle łatwo adaptują się i nie wymykają spod kontroli. Spełniają wszystkie oczekiwania.

Damskie narty ROSSIGNOL NOVA 10 Ti + XPRESS W 11 B83 to sprzęt przeznaczony dla narciarek, które są na zaawansowanym poziomie, jeśli chodzi o jazdę na nartach. XPRESS to specjalny system, który pozwala na połączenie nart, wiązań oraz narciarki. Dzięki temu znacznie zmniejsza się masę całości, co przekłada się na szybszą i precyzyjniejszą jazdę na stoku. Posiadają doskonałe właściwości, pozwalają na łatwe trzymanie krawędzi, dają duże poczucie stabilności. Technologie LCT Soft, Rectangular Sidewall pozwalają na łatwe, szybkie i bardzo precyzyjne skręty. Narty przeznaczone są do jazdy na przygotowanych trasach.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRI01LF

Taliowanie: 123/74/109

Promień: 11m (153 cm), 13m (160 cm), 14m (167 cm)

Długości nart: 153, 160, 167 cm

Waga (+/- 5%): 3,3 kg (para 160 cm)

 

Technologie:

SYSTEM XPRESS – Wykonane z lekkiego kompozytu system wiązań, który gwarantuje doskonałą zwrotność oraz wyjątkową lekkość. Wiązania są lżejsze w stosunku do klasycznych wiązań alpejskich. Wiązania posiadają system który zapewnia uwolnienie stopy z wiązania niezależnie od tylnej części wiązań. Taki system działa niezależnie, dzięki temu reakcja na uwolnienie stopy jest szybsza. Przekłada się to na bezpieczeństwo podczas upadku.

LCT SOFT – Opatentowana przez dział Racing nowa technologia Rossignol została dostosowana w wyjątkowej wersji dla damskich nart: LCT SOFT. Centralna ściana boczna składająca się z elastycznego rdzenia typu SEBS zapewnia narcie na całej długości idealne połączenie mocy i tolerancji dla lepszej kontroli podczas skrętów.

TITANAL – Materiał stworzony głównie z myślą o konstrukcji nart eksperckich, jednakże nożna go spotkać również w każdych innych o różnym stopniu zaawansowania. Wykonany jest z aluminium, z dodatkiem tytanu. Gwarantuje to optymalną sztywność sprzętu, jak i niezwykłą wytrzymałość. Dzięki temu uzyskiwane są mistrzowskie osiągi, precyzja, łatwość sterowania i dynamika, jednocześnie wymagając od narciarza nieco znajomości techniki.

BOOST FLEX - Podczas gdy niektóre kobiety wybierają mocną jazdę na nartach, inne wolą bardziej zrelaksowaną technikę. Rossignol zastosował nowy ADAPTIVE FLEX jest on jedną z odpowiedzi na potrzeby każdej pani. Dzięki trzem unikalnym profilom flex (moc, szybkość reakcji, wygoda i tolerancja) zintegrowanym z zupełnie nową serią NOVA, narty zapewniają każdej kobiecie odpowiedni flex do swojej praktyki i techniki. Rozróżniamy: BOOST FLEX – do szybkiego powrotu energii, ACTIVE BOOST – całodzienna kontrola, ASSIST FLEX – narty łatwe w obsłudze.

RECTANGULAR SIDEWALL – Drewniany rdzeń narty w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata.

WOOD CORE – Konstrukcja Wood Core sprawiająca, że narty mają więcej energii, są zwinniejsze i bardziej stabilne.

RRI01LF153

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło