• -36,67%

NARTY ROSSIGNOL PURSUIT 800 TI CAM NX12 K DUA

2 999,90 zł
1 899,00 zł Zniżka 36,67%
Brutto
Płeć
Typ narty Rossignol
Rocznik
Długość narty
Ilość

Zestaw narciarski ROSSIGNOL PURSUIT 800 TI CAM NX12 K.DUAL

Narty carvingowe o wybuchowym charakterze. PURSUIT 800 TI CAM to precyzyjny sprzęt, który dostarczy adrenaliny wytrawnym narciarzom, którzy technikę jazdy opanowali do perfekcji. Opracowana w departamencie race technologia PROP TECH umożliwia zmianę sztywności poprzecznej, dzięki czemu narty utrzymują lepszy kontakt ze śniegiem i nie wymykają się spod kontroli. Technologia CARBON ALLOY MATRIX sprawia, że są stabilne, a na twardych stokach poruszają się niezwykle zwinnie i płynnie.

 

Parametry produktu:

Kod zestawu: RRH04BZ

Taliowanie: 127/73/109

Długości nart: 163 cm, 170 cm, 177 cm, 184 cm

Promień skrętu: 15 m dla długości 177 cm

Rdzeń narty: Poplar Wood Core

Płyta narty: Konect

 

Technologie:

SYSTEM KONECT - Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

PROP TECH – Rewolucyjna konstrukcja powstała jako odpowiedź na wymogi federacji FIS dotyczących minimalnego promienia skrętu w nartach GS. PROP TECH - to wzdłużne rozcięcia sztywnego titanalu, zlokalizowane w przedniej i tylnej części narty. Taka konstrukcja zwiększa podatność na boczna odkształcenia przedniej części i tym samym pozwala na wykonanie czystego skrętu o mniejszym niż zakładamy promieniu.

POPLAR WOOD CORES - Zapewniają dobrą równowagę ciężaru, wilgotności i elastyczności, zapewniając wszechstronne połączenie mocy, zwinności i zabawy, podczas gdy laminaty TITANAL w połączeniu z technologią CARBON ALLOY MATRIX zapewniają maksymalną absorpcję wibracji i stabilność.

OVERSIZE SIDECUT – Kombinacja głębokiego carvingowego taliowania z szeroką, współczesną szerokością pod butem - nasz OVERSIZE SIDECUT dostarcza pełnej zabawy i precyzji carvingowej jazdy ze świetnym trzymaniem i zwiększoną stabilnością oraz kontrolą.

ON TRAIL ROCKER – 90% CAMBER 10% SUBTELNY TIP ROCKER Zaprojektowany dla precyzji na stoku, nasz profil ON TRAIL ROCKER to tradycyjny camber na 90% długości narty dla eksplozji mocy, szybkości i świetnego trzymania z subtelnym 10% rockerem na dziobach dla łatwiejszej inicjacji skrętu i kontroli

SIDEWALL - Konstrukcja SIDEWALL polega na połączeniu poziomo rozmieszczonych warstw materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) ze ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i dynamiczne.

RRH04BZ163
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło