• -24,53%

NARTY ROSSIGNOL REACT R8 TI, NX12 K.GW BK/RE,


2 649,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 24,53%
Brutto
Płeć
Typ narty Rossignol
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty ROSSIGNOL REACT R8 TI + NX12

Narty ROSSIGNOL REACT R8 TI + NX 12 KONECT GW B80 są zaprojektowane dla narciarzy o bardzo dobrych umiejętnościach narciarskich, którzy chcą posiadać niepowtarzalny sprzęt. Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Ta narta naszpikowana technologiami, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetnie prowadzenie na stokach. Dzięki technologii LCT zapewni nartom perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu. Ponadto charakteryzują się niesamowicie ciekawym designem.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRI05LF

Taliowanie: 123/74/109

Promień: 13m (160 cm), 14m (168 cm), 15m (176 cm), 16m (182 cm)

Długości nart: 160, 168, 176, 182 cm

Waga (+/- 5%): 3,7 kg (para 176 cm)

 

Technologie:

SYSTEM KONECT - Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

FLEX TIP – Odpowiednia sztywność dziobów sprawia, że energia jest doskonale przewodzona, a narty łatwiej inicjują skręty.

LCTLCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu.

TITANAL – Materiał stworzony głównie z myślą o konstrukcji nart eksperckich, jednakże nożna go spotkać również w każdych innych o różnym stopniu zaawansowania. Wykonany jest z aluminium, z dodatkiem tytanu. Gwarantuje to optymalną sztywność sprzętu, jak i niezwykłą wytrzymałość. Dzięki temu uzyskiwane są mistrzowskie osiągi, precyzja, łatwość sterowania i dynamika, jednocześnie wymagając od narciarza nieco znajomości techniki.

RECTANGULAR SIDEWALL – Drewniany rdzeń narty w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata.

POPLAR WOOD CORE – Konstrukcja ścian bocznych typu ABS z drewna topoli daje wsparcie ze wspaniałą progresywnością i bezpieczeństwem. Wysoce progresywna konstrukcja pomaga narciarzowi poprawiać swoją jazdę, mając przy tym zabawę, niezależnie od terenu. Moc zmienia się zgodnie z włóknem szklanym, grubością rdzenia i wygięciem.

RRI05LF160

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło