• -37,51%

NARTY ROSSIGNOL HERO ELITE MT TI, NX12, K. DUA

3 199,89 zł
1 999,00 zł Zniżka 37,51%
Brutto
Płeć
Typ narty Rossignol
Rocznik
Długość narty
Ilość

Zestaw narciarski ROSSIGNOL HERO ELITE MT TI/NX12 K.DUAL

Narty z linii HERO przeznaczone dla expertów i fanów narciarstwa, narty o charakterystyce ALLROUND-owej, idealnie nadają się do długiego jak i krótszego skrętu, posiadają płytę KONECT (z możliwością szybkiej regulacji dopasowania wiązań). Solidne, precyzyjne i doskonale wyważone, zbudowane w technologii zaczerpniętej z nart zawodniczych ale o zwiększonym komforcie jazdy. Narty dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy i narciarek, chcących spędzać całe dnie jeżdżąc po przygotowanych stokach. Posiadają zupełnie nową technologię LCT (Line Control Technology) która zapewnia maksymalną stabilność i zoptymalizowaną linię podczas skrętu, zapewniając przy tym całkowitą kontrolę nad nartami. Nowy wyróżniający się design linii HERO.

 

Parametry produktu:

Kod zestawu: RRH02LD

Taliowanie: 123/74/109

Długości nart/promień skrętu: 159 cm / 13 m, 167 cm / 14 m, 175 cm / 15 m, 183 cm / 16 m

Rdzeń narty: Poplar Wood Core

Płyta narty: Konect

 

Technologie:

SYSTEM KONECT - Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

MINI CAP RECTANGULAR SIDEWALL - Konstrukcje MINICAP RECTANGULAR SANDWICH posiadają poziomy materiał rdzeniowy (drewno, włókno szklane, metal itp.) Oraz pełnowymiarowe pionowe ściany boczne z lekkim ukośnym ścięciem w kierunku krawędzi, co zwiększa trwałość.

POPLAR WOOD CORE - Tradycyjna konstrukcja rdzenia drewnianego WOOD CORE zapewnia naturalną mieszankę energii, żywotności i stabilności.

TITANAL - Materiał o dużej wytrzymałości i sztywności wykonany z aluminium z dodatkiem tytanu, stosowane w zaawansowanych konstrukcjach nart sportowych i experckich. Jego zastosowanie w ewidentny sposób poprawia dynamikę trzymanie krawędzi, precyzję sterowania nartami, wymaga jednak dobrej kondycji i techniki.

LCT (LINE CONTROL TECHNOLOGY)- to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Opatentowana przez ROSSIGNOL nowa konstrukcja LCT okiełznuje czystą moc i energię, dostarczając stabilności w każdych warunkach. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja ta eliminuje kontrę zgięcia narty, aby zapewnić perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu

RRH02LD159
8 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło