NARTY ROSSIGNOL REACT R6 CA, XP11 GW BK | Wrocław Premium Ski
  • -20%

NARTY ROSSIGNOL REACT R6 CA, XP11 GW BK


2 299,90 zł
1 839,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Rossignol
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty ROSSIGNOL REACT R6 CA

Narty ROSSIGNOL REACT R6 CA + XP 11 GW B83 to narty na początek przygody z Carvingiem dla amatora i średniozaawansowanego narcairza. Sprzęt przeznaczony do jazdy po przygotowanych trasach, ale niewykluczający w związku z tym szybkich i pełnych energii zjazdów. Pozwalają na szczególnie precyzyjne wchodzenie w skręty carvingowe. Łączą w sobie technologię FLEX TIP Technology minimalizującą promień skrętu. Kolejne zastosowane technologie to Oversized Sidecut, w której otrzymujemy zwiększone wymiary części dziobowej i piętowej. Te czynniki wpływają na doskonałe osiągi nart, w zakresie energii zjazdu, szybkości i idealnych skrętów. Pomimo agresywnej jazdy, dają poczucie pewności, stabilizacji, trzymania podłoża i pełnej kontroli sprzętu. Carbonowa konstrukcja i szerokość 73 mm w talii narty to szybkie przejście między krawędziami, nadając jeździe sportowego charakteru. Jazda na nartach ROSSIGNOL REACT R6 COMPACT pozwala na poczucie komfortu i przyjemności z zjazdów.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRLLK02_0

Taliowanie: 126/73/110

Promień: 12m (156 cm), 13m (163 cm), 14m (170 cm)

Długości nart: 149, 156, 163, 170, 177 cm

Waga (+/- 5%): 3,4 kg (para 177 cm)

 

Technologie:

SYSTEM XPRESS – Wykonane z lekkiego kompozytu system wiązań, który gwarantuje doskonałą zwrotność oraz wyjątkową lekkość. Wiązania są lżejsze w stosunku do klasycznych wiązań alpejskich. Wiązania posiadają system który zapewnia uwolnienie stopy z wiązania niezależnie od tylnej części wiązań. Taki system działa niezależnie, dzięki temu reakcja na uwolnienie stopy jest szybsza. Przekłada się to na bezpieczeństwo podczas upadku.

FLEX TIP – Odpowiednia sztywność dziobów sprawia, że energia jest doskonale przewodzona, a narty łatwiej inicjują skręty.

LCTLCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu.

CARBON – Jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w wielu sprzętach, w różnych dyscyplinach sportowych. Włókno węglowe okazuje się być zadziwiająco lekkie, pomimo doskonałej sztywności. Wykonane z niego narty, charakteryzują się dużą dynamicznością, stabilnością i umożliwiają optymalne przekazywanie energii.

RECTANGULAR SIDEWALL – Drewniany rdzeń narty w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata.

POPLAR WOOD CORE – Konstrukcja ścian bocznych typu ABS z drewna topoli daje wsparcie ze wspaniałą progresywnością i bezpieczeństwem. Wysoce progresywna konstrukcja pomaga narciarzowi poprawiać swoją jazdę, mając przy tym zabawę, niezależnie od terenu. Moc zmienia się zgodnie z włóknem szklanym, grubością rdzenia i wygięciem.

RRLLK02-163

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło