• -10%

NARTY K2 MINDBENDER 108 TI, FLAT,


2 699,90 zł
2 429,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Typ narty K2
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty K2 MINDBENDER 108 TI

Niektórzy mówią że jest za szeroka, inni że jest za wąska. To jednak wszystko są plotki. Narciarze którzy spróbują nart MINDBENDER 108TI zaprzyjaźniają się z długimi liniami szybciej i jeżdżą bardziej agresywnie niż robili to wcześniej. Y-BEAM czyli tytanowy laminat zapewniający precyzję w prowadzeniu , skręcie , moc pod stopami i stabilność w ogonie , przy jednoczesnym zachowaniu skrętności potrzebnej w jeździe freeride.

 

Parametry produktu:

Długości: 172 , 179 , 186 , 193

Promień skrętu: 22,9m @186cm

Rdzeń: Jodła/Osika

Konstrukcja: Torsion Control Design , Ti Y-Beam , PowerWall

 

Technologie:

TORSION CONTROL DESING - zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i kontroli w każdym rodzaju śniegu, TORSION CONTROL DESIGN to połączenie progresywnego poprzedniego flexu z wydłużonym profilem narty. Poprzeczna sztywność w przedniej i środkowej części nart łączy się z elastyczniejszym tyłem. Narty K2 z technologią TCD mają zarówno precyzję, odpowiednią inicjację i płynną możliwość skręcania w każdym rodzaju śniegu.

POWERWALL - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS, przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń, w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny.

TI Y – BEAM - to metalowy laminat umiejscowiony na drewnianym rdzeniu nart. Posiada od odpowiedni kształt, przypominający literę „Y”. Laminat ten daje precyzję w skręcie (przednia część nart) moc i trzymanie krawędzi (środkowa część) oraz stabilność (tylna część). Wszystkie te cechy potrzebne są do odpowiedniego prowadzenia nart podczas jazdy freeride. Precyzyjnie umiejscowiony laminat „Y” zapewnia sztywność skrętną narty, zachowując równomierny flex, który zapewnia kontrolowanie mocy na całej długości narty.

RDZEŃ:

OSIKA – lekka i elastyczna, wyśmienity materiał do nart typu all-mountian.

JODŁA – twarde, mocne, gęste drewno idealne do nart w których trzymanie krawędzi ma znaczenie.

10D0101-179

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło