NARTY BLIZZARD BRAHMA 82 DARK, FLAT


2 549,00 zł
Brutto
Długośc narty
Typ narty Blizzard
Płeć
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

BLIZZARD BRAHMA 2021/22

Wszechstronność, szybkość, przyczepność krawędzi i dokładność to cechy charakterystyczne Brahmy 82, węższej narty z rodziny freeride all-mountain. Brahma 82 świetnie sprawdzają się w dni, kiedy niskie temperatury i sucha pogoda stwarzają solidne warunki śniegowe - tak jak na co dzień w wielu miejscach na świecie. Boczne wycięcie, specjalnie zaprojektowane do dużych i małych zakrętów oraz obniżony profil, ułatwia jazdę na nartach, a sprawdzona technologia Carbon Flipcore z dwoma metalowymi płytkami wygładza jazdę i radzi sobie z twardym śniegiem. Zimowy chłód może być nieprzyjemny, ale może nie zatrzymywać Cię w środku. Z Brahmą 82 będziesz jeździł na nartach dziś, jutro i pojutrze.

parametry nart 121-82-105mm (180)
determinacja Mediator
teren Średni
prędkość Średni
technologia Sandwich Compound Sidewall (Ti), konstrukcja Trueblend Flipcore

Technologia

Lite Core

Rdzenie drewniane, które są naturalnie mocne, ale lekkie, są strategicznie skonstruowane w celu uzyskania maksymalnej wydajności przy jednoczesnej redukcji wagi.

Integracja jednokierunkowej ramy z włókna węglowego 3D z ultralekką konstrukcją z drewnianego rdzenia paulownia pozwala nam zmniejszyć wagę nart, jednocześnie zapewniając strukturę dla wydajności. Geometria 3D ramy z włókna węglowego gwarantuje optymalną elastyczność i sztywność skrętną. Rezultatem jest poziom stabilności, przyczepności krawędzi i kontroli niespotykany w świecie alpinizmu narciarskiego.


Najlepsze osiągi zjazdowe przy najmniejszej wadze.

- Długa powierzchnia styku: poprawia stabilność na wszystkich typach terenu.

- Longer Radius Sidecut: Bardziej wybaczający i mniej chwytliwy, szczególnie w zmiennym śniegu.

Lekki: kształt 3D i nowa warstwa włókna szklanego z wkładką z włókna węglowego.


WZMOCNIENIE WĘGLA

Dwie warstwy dwukierunkowego włókna węglowego od krawędzi do krawędzi są umieszczone w obszarach mocowania wiązania, aby poprawić retencję wiązania i wytrzymałość na skręcanie


8A105500180

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło