NARTY MOVEMENT REVO 82 CARB. TI, 160
  • -40%

NARTY MOVEMENT REVO 82 CARBON TI

3 199,89 zł
1 919,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Płeć
Typ narty Movement
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty MOVEMENT REVO 82

Linia  REVO redefiniuje praktykę FREERIDE, wnosząc dużą amplitudę do sektora czasami uważanego za zbyt elitarny. Pod kierownictwem Auréliena Ducroza zoptymalizowaliśmy ich dostępność i komfort. Zabawny duch REVO otwiera teraz szeroki zakres zastosowań, zarówno na stoku, jak i w głębokim śniegu, i wyróżnia się w najbardziej zaangażowanym terenie. Idealna linia jest teraz w Twoim zasięgu, bezczelnie graniczy z perfekcją!

 

Parametry produktu:

Długości: 170, 176, 182

Taliowanie: 126/82/108

Promień skrętu: 15,5 m dla długości 168 cm

Rdzeń: Topola Okume

Konstrukcja:  Free Rocker

 

Technologie:

"Pasja, innowacyjność i kreatywność to DNA marki MOVEMENT.

Zespół R&D stale współpracuje z naszym team'em, aby oferować coraz więcej przyjemności i nowych perspektyw w uprawianiu narciarstwa. Każdy nowy projekt jest modelowany w 3D, a następnie prototypowany w naszym laboratorium w Alpach Szwajcarskich. Następnie przechodzi szereg testów mechanicznych, których wyniki są porównywane z naszymi kryteriami skiability. Po korektach narty są testowane w rzeczywistych warunkach przez nasz zespół, a ich cenne porady pomogą w ostatecznych korektach przed wprowadzeniem do produkcji.

„Ponieważ nigdy nie jest się lepiej obsługiwanym niż samemu, Movement ma własną jednostkę produkcyjną."

80 doskonale zaaranżowanych operacji i ponad piętnaście starannie dobranych materiałów jest niezbędnych do produkcji nart tourowych. Od ponad 40 lat to know-how pozwala nam nie tylko gwarantować najwyższe standardy jakości, ale także produkować nasze technologie w sposób całkowicie niezależny.

Przekraczanie granic, łamanie kodów i tworzenie pierwszych utworów… to nasza definicja innowacji."

6379-160
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło