NARTY MOVEMENT REVO 91 CARB. TI, 170
  • -40%

NARTY MOVEMENT REVO 91 CARBON TI


3 399,90 zł
2 039,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Płeć
Typ narty Movement
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty MOVEMENT REVO 91

Linia  REVO redefiniuje praktykę FREERIDE, wnosząc dużą amplitudę do sektora czasami uważanego za zbyt elitarny. Pod kierownictwem Auréliena Ducroza zoptymalizowaliśmy ich dostępność i komfort. Zabawny duch REVO otwiera teraz szeroki zakres zastosowań, zarówno na stoku, jak i w głębokim śniegu, i wyróżnia się w najbardziej zaangażowanym terenie. Idealna linia jest teraz w Twoim zasięgu, bezczelnie graniczy z perfekcją!

 

Parametry produktu:

Długości: 170, 176, 182

Taliowanie: 140/91/121

Promień skrętu: 16 m dla długości 176 cm

Rdzeń: Topola Okume

Konstrukcja:  Free Rocker

 

Technologie:

"Pasja, innowacyjność i kreatywność to DNA marki MOVEMENT.

Zespół R&D stale współpracuje z naszym team'em, aby oferować coraz więcej przyjemności i nowych perspektyw w uprawianiu narciarstwa. Każdy nowy projekt jest modelowany w 3D, a następnie prototypowany w naszym laboratorium w Alpach Szwajcarskich. Następnie przechodzi szereg testów mechanicznych, których wyniki są porównywane z naszymi kryteriami skiability. Po korektach narty są testowane w rzeczywistych warunkach przez nasz zespół, a ich cenne porady pomogą w ostatecznych korektach przed wprowadzeniem do produkcji.

„Ponieważ nigdy nie jest się lepiej obsługiwanym niż samemu, Movement ma własną jednostkę produkcyjną."

80 doskonale zaaranżowanych operacji i ponad piętnaście starannie dobranych materiałów jest niezbędnych do produkcji nart tourowych. Od ponad 40 lat to know-how pozwala nam nie tylko gwarantować najwyższe standardy jakości, ale także produkować nasze technologie w sposób całkowicie niezależny.

Przekraczanie granic, łamanie kodów i tworzenie pierwszych utworów… to nasza definicja innowacji."

6279-170

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło