• -56,53%

NARTY MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD

4 599,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 56,53%
Brutto
Płeć
Typ narty Movement
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD

Linia ALP TRACKS to koncentrat technologii dla wymagających narciarzy, którzy kochają wypoczynek na świeżym powietrzu. Ta rodzina ultralekkich nart ewoluuje każdego roku i osiąga niezrównany do tej pory poziom osiągów. Rozsądna mieszanka kompozytów węglowo-szklanych, specjalnie opracowana dla tej konstrukcji, pozwoliła nam uzyskać wyjątkowe rezultaty, niezależnie od warunków panujących w wysokich górach. Wszechstronna pozycja obowiązkowa dla doświadczonych narciarzy i profesjonalistów górskich, otwierająca nowy wymiar skitouringu. Nie trzeba rezygnować z długości na rzecz wagi ! Movement to lider w swojej klasie!

 

Parametry produktu:

Długości: 161, 169, 177, 185

Taliowanie: 138/106/126

Promień skrętu: 17,5 m dla długości 185 cm

Rdzeń: Ultra Light Karuva

Konstrukcja:  Powder Rocker

 

Technologie:

"Pasja, innowacyjność i kreatywność to DNA marki MOVEMENT.

Zespół R&D stale współpracuje z naszym team'em, aby oferować coraz więcej przyjemności i nowych perspektyw w uprawianiu narciarstwa. Każdy nowy projekt jest modelowany w 3D, a następnie prototypowany w naszym laboratorium w Alpach Szwajcarskich. Następnie przechodzi szereg testów mechanicznych, których wyniki są porównywane z naszymi kryteriami skiability. Po korektach narty są testowane w rzeczywistych warunkach przez nasz zespół, a ich cenne porady pomogą w ostatecznych korektach przed wprowadzeniem do produkcji.

„Ponieważ nigdy nie jest się lepiej obsługiwanym niż samemu, Movement ma własną jednostkę produkcyjną."

80 doskonale zaaranżowanych operacji i ponad piętnaście starannie dobranych materiałów jest niezbędnych do produkcji nart tourowych. Od ponad 40 lat to know-how pozwala nam nie tylko gwarantować najwyższe standardy jakości, ale także produkować nasze technologie w sposób całkowicie niezależny.

Przekraczanie granic, łamanie kodów i tworzenie pierwszych utworów… to nasza definicja innowacji."

5282-177
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
106
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło