NARTY MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD, 177
  • -56,53%

NARTY MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD

4 599,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 56,53%
Brutto
Płeć
Typ narty Movement
Długość narty
Ilość

Narty MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD

Linia ALP TRACKS to koncentrat technologii dla wymagających narciarzy, którzy kochają wypoczynek na świeżym powietrzu. Ta rodzina ultralekkich nart ewoluuje każdego roku i osiąga niezrównany do tej pory poziom osiągów. Rozsądna mieszanka kompozytów węglowo-szklanych, specjalnie opracowana dla tej konstrukcji, pozwoliła nam uzyskać wyjątkowe rezultaty, niezależnie od warunków panujących w wysokich górach. Wszechstronna pozycja obowiązkowa dla doświadczonych narciarzy i profesjonalistów górskich, otwierająca nowy wymiar skitouringu. Nie trzeba rezygnować z długości na rzecz wagi ! Movement to lider w swojej klasie!

 

Parametry produktu:

Długości: 161, 169, 177, 185

Taliowanie: 138/106/126

Promień skrętu: 17,5 m dla długości 185 cm

Rdzeń: Ultra Light Karuva

Konstrukcja:  Powder Rocker

 

Technologie:

"Pasja, innowacyjność i kreatywność to DNA marki MOVEMENT.

Zespół R&D stale współpracuje z naszym team'em, aby oferować coraz więcej przyjemności i nowych perspektyw w uprawianiu narciarstwa. Każdy nowy projekt jest modelowany w 3D, a następnie prototypowany w naszym laboratorium w Alpach Szwajcarskich. Następnie przechodzi szereg testów mechanicznych, których wyniki są porównywane z naszymi kryteriami skiability. Po korektach narty są testowane w rzeczywistych warunkach przez nasz zespół, a ich cenne porady pomogą w ostatecznych korektach przed wprowadzeniem do produkcji.

„Ponieważ nigdy nie jest się lepiej obsługiwanym niż samemu, Movement ma własną jednostkę produkcyjną."

80 doskonale zaaranżowanych operacji i ponad piętnaście starannie dobranych materiałów jest niezbędnych do produkcji nart tourowych. Od ponad 40 lat to know-how pozwala nam nie tylko gwarantować najwyższe standardy jakości, ale także produkować nasze technologie w sposób całkowicie niezależny.

Przekraczanie granic, łamanie kodów i tworzenie pierwszych utworów… to nasza definicja innowacji."

5282-177
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
106
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło