NARTY STOCKLI LASER GS, R-SPEED 12, 2020


4 899,00 zł
Brutto
Płeć
Typ narty Stockli
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty STOECKLI LASER GS

LASER GS to narty wykonane z myślą o szybkich tempach, precyzyjnej kontroli na zakrętach i maksymalnym przyspieszeniu podczas skręcania. Krótko mówiąc: ekspert od slalomu giganta. Wyposażony w ogromną wiedzę z doświadczenia w Pucharze Świata, ta maszyna wyścigowa została opracowana dla średnich i długich zakrętów. W narcie zastosowano szereg najnowszych technologii, np.: VARIO RACING umożliwiające precyzyjne sterowanie w zakrętach; Technologia FULL EDGE CONTACT zapewniająca zwiększoną powierzchnię kontaktu z powierzchnią na zmianę, co prowadzi do jeszcze lepszej kontroli i precyzji.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 41010221-20

Taliowanie: 118/68/97 dla wszystkich długości

Długości nart (promień): 165 cm (15.0), 170 cm (16.1), 175 cm (17.1), 180 cm (18.2), 185 cm (19.4)

 

Technologie:

VRT (VARIO RACING TECHNOLOGY) – Podobnie jak rdzeń, górna warstwa Titanal ma również profil grubości. Warstwa Titanal jest cieńsza na czubku i ogonie narty, co daje nam lepszą kontrolę i precyzję narty, bezpośrednią inicjację skrętu.

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

SOC (SIZE OPTIMIZED CONSTRUCTION) – Konstrukcja zoptymalizowana pod względem rozmiaru. Modele FIS są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych wymagań fizycznych i warunków jazdy, zarówno pod kątem formy jak i konstrukcji. Korzyści jakie to niesie za sobą to idealne dopasowanie do poziomu narciarstwa sportowca, oraz zgodność z zasadami FIS

SME (SOLID METAL EDGE) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart.

FEC (FULL EDGE CONTACT) – Narta jest szersza na końcu (a dla grupy GS także na ogonie). Dzięki temu uzyskujemy znacznie łatwiejsze i szybsze inicjowanie skrętu oraz zwiększoną przyczepność na zakrętach dzięki dłuższej długości kontaktu z krawędzią.

TSS (3.0 TOP SHEET STRUCTURE) – Nowe powierzchnie w modelach Laser. Łączą trzy różne tekstury, narty zyskują niepowtarzalny, elegancki i atletyczny wygląd. Każda narta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. TTS zwiększona ochrona (rysy są mniej widoczne) i niepowtarzalny wygląd przyciągający wzrok.

4101022120180

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło