NARTY Stockli LASER SX | Wrocław KJraft Sport

NARTY STOCKLI LASER SX, SPEED SRT 12FF, 2024

7 149,00 zł
Brutto
Płeć
Typ narty Stockli
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty STOECKLI LASER SX SPEED SRT D20

Narty do naprawdę ostrej Jazdy! Oglądałeś wyśćigi Skicross? To sprawdź co tam się dzieje! Narta Laser SX daje pełną kontrolę zarówno na dużej prędkości jak i w sytuacji kiedy trzeba zrobić kilka szybkich skrętów, przygotwana do dużej szybkości, dynamiki a nawet... skoków! SX tak samo jak cała grupa Laser oraz Laser WRT obiecują maksymalną stabilność i wydajność przy pełnej kontroli. Stockli daje Ci gwarancję że ich narta z linii WRT zrobiona jest z taką samą dbałością jak te na których ścigają się najszybsi zawodnicy w Slalomie ! Jeżeli możesz pozwolić sobie na tak wyjątkowy produkt to nawet się nie zastnawiaj! Jest Stockli Laser potem długo, długo nic... i inne narty!

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy:  41010622-20

Taliowanie: 119/70/99 dla długości 165

Długości nart (promień): 14,4  (165), 16,0 (173), 17,7 (181)

Budowa: Sandwitch

Powierzchnia: Poliamid

Baza: Racing-Graphite

 

Technologie:

VRT (VARIO RACING TECHNOLOGY) – Podobnie jak rdzeń, górna warstwa Titanal ma również profil grubości. Warstwa Titanal jest cieńsza na czubku i ogonie narty, co daje nam lepszą kontrolę i precyzję narty, bezpośrednią inicjację skrętu.

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

SOC (SIZE OPTIMIZED CONSTRUCTION) – Konstrukcja zoptymalizowana pod względem rozmiaru. Modele FIS są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych wymagań fizycznych i warunków jazdy, zarówno pod kątem formy jak i konstrukcji. Korzyści jakie to niesie za sobą to idealne dopasowanie do poziomu narciarstwa sportowca, oraz zgodność z zasadami FIS

SME (SOLID METAL EDGE) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart.

FEC (FULL EDGE CONTACT) – Narta jest szersza na końcu (a dla grupy GS także na ogonie). Dzięki temu uzyskujemy znacznie łatwiejsze i szybsze inicjowanie skrętu oraz zwiększoną przyczepność na zakrętach dzięki dłuższej długości kontaktu z krawędzią.

TSS (3.0 TOP SHEET STRUCTURE) – Nowe powierzchnie w modelach Laser. Łączą trzy różne tekstury, narty zyskują niepowtarzalny, elegancki i atletyczny wygląd. Każda narta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. TTS zwiększona ochrona (rysy są mniej widoczne) i niepowtarzalny wygląd przyciągający wzrok.

41010624-165
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło