NARTY STOECKLI LASER AR, 154
  • -20%

NARTY STOECKLI LASER AR, 2020

5 149,90 zł
4 119,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Stockli
Rocznik
Długość narty
Ilość

Narty STOECKLI LASER AR

LASER AR to uniwersalna narta na całą górę, zarówno na trasy zjazdowe jak i tereny backcountry. LASER AR wyróżnia się zarówno lekkim rdzeniem, jak i krawędziami. Połączenie szerokiej łopaty z lekkim wahaczem umożliwia uzyskanie optymalnej przyczepności na zakrętach i zachowanie zabawnych, eleganckich przejść.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 41050321-30

Taliowanie: 130/83/112 dla wszystkich długości

Długości nart (promień): 154 cm (12.3), 161 cm (13.7), 168 cm (15.1), 175 cm (16.5), 182 cm (17.9)

Budowa: Sandwitch

Powierzchnia: Poliamid

Baza: Racing-Graphite

Wiązania : Inne

 

Technologie:

TRT (TORSION RACING TECHNOLOGY) – Podłużne nacięcia na końcu i ogonie zapewniają większą kontrolę i tolerancję, Narta nie reaguje zbyt agresywnie na początku i na końcu tury. Dzięki TRT oszczędzamy energię i wkładamy mniejszy wysiłek, poprawiono technikę krzywej.

SME LIGHT (SOLID METAL EDGE LIGHT) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart, zmniejsza wagę nart.

ACL (ADAPTIV CONTACT LENGTH) – Technologia wynikła z połączenia technologii FEC i TIP AND TAIL. Większy kąt krawędzi oznacza, że więcej krawędzi styka się ze śniegiem, co skutkuje większą przyczepnością i stabilnością na zmianę. Zabawne uczucie pozostaje bez potrzeby rezygnacji ze stabilności.

LC (LIGHT CORE) – Specjalne modele drewna, takie jak drewno fuma lub balsa, są używane w modelach ALL MOUNTAIN, FREERIDE i TOURING. LC zmniejsza nam masę dzięki ultra lekkim rdzeniom, dodaje dynamicznej reakcji narcie, sprawia iż narta jest twarda.

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

TSS (3.0 TOP SHEET STRUCTURE) – Nowe powierzchnie w modelach Laser. Łączą trzy różne tekstury, narty zyskują niepowtarzalny, elegancki i atletyczny wygląd. Każda narta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. TTS zwiększona ochrona (rysy są mniej widoczne) i niepowtarzalny wygląd przyciągający wzrok.

SOC (SIZE OPTIMIZED CONSTRUCTION) – Konstrukcja zoptymalizowana pod względem rozmiaru. Modele FIS są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych wymagań fizycznych i warunków jazdy, zarówno pod kątem formy jak i konstrukcji. Korzyści jakie to niesie za sobą to idealne dopasowanie do poziomu narciarstwa sportowca, oraz zgodność z zasadami FIS.

41050321-168
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło