• -41,18%

NARTY VOLKL RTM 81 IPT WR XL, IPT WR XL 12 TCX

3 399,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 41,18%
Brutto
Długośc narty
Płeć
Typ narty Volkl
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty VÖLKL RTM 81 IPT WR XL

Narty VOLKL RTM 81 IPT WR XL to zwycięzca WORLD SKI TEST w kategorii nart ALL MUNTAIN. Można zaufać im od pierwszego skrętu - pełna kontrola i wszechstronność. Dynamiczny i efektywny rdzeń 3D.RIDGE, dla uzyskania jeszcze lepszej sprężystości i pewności w prowadzeniu nart na krawędzi został wzbogacony o warstwę włókna szklanego - 3D.GLASS. Wydłużony profil TIP&TAIL ROCKER, SIDEWALL, stal. Za precyzję i szybkość przekazywania impulsu na krawędź odpowiada montowane bezpośrednio do narty wiązanie WIDERIDE XL z funkcją GRIP WALK. Bardzo komfortowe i stabilne narty, które wybaczają niewielkie błędy w technice jazdy, co zapewnia niczym nie zmąconą przyjemność z jazdy!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 118221

Dostępne długości/promień skrętu: 156 cm (13.3 m), 163 cm (14.7 m), 170 cm (16.3 m), 177 cm (17.9 m), 182 cm (19.0 m)

Taliowanie: 128/81/109

Rdzeń narty: 3D.Ridge Core

Poziom: średniozaawansowany, zaawansowany

Typ: All Mountain

Wiązanie: WideRide XL

 

Technologie:

3D.RIDGE - Niezwykle efektywna, efektowna konstrukcja nart VÖLKL. 3D.RIDGE to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację. Jest najgrubszy w miejscu wiązania, gdzie narta przenosi największe siły. Idąc stronę przodów, tyłów i krawędzi, grubość rdzenia jest redukowana, a jego rolę zapewnienia sztywności i stabilności przejmuje karbonowa powłoka i tłumik drgań UVO. Taki kształt rdzenia, w połączeniu z nową geometrią, znacznie zmniejsza bezwładność narty w skrajnych miejscach oraz pozwala na harmonijny rozkład jej sztywności, zwiększając dzięki temu czucie podłoża. Zwiększona sztywność poprzeczna, dzięki natychmiastowej reakcji na impulsy narciarza, ułatwia manewrowanie nartą. Uzyskana niska waga narty, przy zachowanych parametrach jezdnych, w niesamowity sposób potęguje możliwości sprzętu. Dynamikę nart z 3D.RIDGE można śmiało porównać od bardzo lekkich bolidów Formuły 1, w których zamontowane są silniki o dużych mocach.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

POWERED BY STEEL - Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy w pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 2100 – Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

118221-170
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło