• -27,28%

NARTY VOLKL FLAIR SC CARBON, VMOTION 11 GW


3 299,91 zł
2 399,00 zł Zniżka 27,28%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Damska narta VOLKL FLAIR SC CARBON

FLAIR S.C. CARBON to model dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarkach, które pragną poprawić swoje wyniki i rozwijać umiejętności. W nartach zastosowano technologie UVO która odpowiada za minimalizowanie wibracji, dzięki niej jazda na nartach jest znacznie bardziej przyjemna i komfortowa. Narta posiada drewniany rdzeń wzmocniony włóknem szklanym – co daje jej lekkość, sztywność, dynamikę oraz sprężystość.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 119251

Taliowanie: 123/70/103

Długości nart (promień skrętu): 150 cm (10.5), 155 cm (11.3), 160 cm (12.1), 165 cm (13.0)

Waga: 1720 g (długość 165 w raz z wiązaniem)

 

Technologie:

UVO 3D – Tłumik drgań montowany na narcie - UVO 3D - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Narty które lubią agresywny styl jazdy, wymagają zdecydowania i techniki. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy, szybkie przy przejściu z krawędzi na krawędź.

Poziome tłumienie – zwiększenie docisku dzioba narty oraz szybsza i bardziej precyzyjna jazda

Wzmocniony system pionowego tłumienia – znacznie zredukuje wibracje, nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędzi

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

POWERED BY CARBON - Zastosowanie włókna węglowego tworzy kombinację niskiej wagi, dużej trwałości i sportowej jazdy.

BASE: P-TEX 2100 – Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

FULL SENSOR WOOD CORE - W tejże konstrukcji zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

 

119251150

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło