• -40,01%

NARTY VOLKL RACETIGER SC YELLOW, VMOTION 11 GW

2 999,90 zł
1 799,00 zł Zniżka 40,01%
Brutto
Kolor
Płeć
Typ narty Volkl
Długość narty
Ilość

Narty VOLKL RACETIGER SC YELLOW VMotion3

Kontynuacja znakomitej linii wszechstronnych nart slalomowych z przeznaczeniem do jazdy krótkimi, ostrymi skrętami. Racetiger to sprężysty, drewniany rdzeń w konstrukcji sandwich, wzmocniony stalowym płaszczem i sidewallem na całej długości, wraz z rewelacyjnie działającym tłumikiem UVO zapewnia narciarzom optymalną stabilność przy dużych prędkościach. Natomiast profil Tip Rocker sprawi, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo łatwiejsze. Wiązania vMotion 3 z funkcją Grip Walk dodają nartom dynamiki poprzez usztywnienie w środkowej części, a co najważniejsze zapewniają stabilniejsze prowadzenie narty w trudnych, twardych i oblodzonych warunkach śniegowych. Lekkie, zwrotne, płynnie inicjują skręty, przyjemnie się je prowadzi. Jeden z bardziej popularnych modeli Völkla. Można na nich polegać!

 

Parametry produktu:

·        Dostępne długości: 150, 155, 160, 165, 170, 175

·        Promień skrętu: 11.4, 12.2, 13.1, 14, 15, 17.5

·        Taliowanie: 122/72/105 (długości 150-170) 119/72/101 długość 175

·        Poziom: zaawansowany

·        Typ: Race

·        Wiązanie: vMotion3

 

Technologie:

Uvo - ULTIMATE VIBRATION OBJECT

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

FULL SENSOR WOODCORE

W konstrukcji full sensor woodcore zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 2100

Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

118071-165
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło