• -20%

NARTY VOLKL RACETIGER SC CARBON, VMotion2


3 299,91 zł
2 639,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty VOLKL RACETIGER SC CARBON Vmotion2

Kontynuacja znakomitej linii wszechstronnych nart slalomowych z przeznaczeniem do jazdy krótkimi, ostrymi skrętami. Uszlachetniona płaszczem z Carbonu, wciąż sztywna a nie tak poważna jak narty z grupy SL. Racetiger to sprężysty, drewniany rdzeń w konstrukcji sandwich, wzmocniony stalowym płaszczem i sidewallem na całej długości, wraz z rewelacyjnie działającym tłumikiem UVO zapewnia narciarzom optymalną stabilność przy dużych prędkościach. Natomiast profil Tip Rocker sprawi, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo łatwiejsze. Wiązania vMotion 3 z funkcją Grip Walk dodają nartom dynamiki poprzez usztywnienie w środkowej części, a co najważniejsze zapewniają stabilniejsze prowadzenie narty w trudnych, twardych i oblodzonych warunkach śniegowych. Lekkie, zwrotne, płynnie inicjują skręty, przyjemnie się je prowadzi. Jeden z bardziej popularnych modeli Völkla. Można na nich polegać!

 

Parametry produktu:

·        Dostępne długości:  155, 160, 165,

·        Promień skrętu: 11.3, 12.1, 13.0,

·        Taliowanie: 123/70/103

·        Poziom: zaawansowany

·        Typ: Race

·        Wiązanie: vMotion12

 

Technologie:

Uvo - ULTIMATE VIBRATION OBJECT

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

FULL SENSOR WOODCORE Light

W konstrukcji full sensor woodcore zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 2100

Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

120081-155

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło