• -20%

NARTY VOLKL RACETIGER SL, RMOTION22 GW, 2022

3 999,90 zł
3 199,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty VOLKL RACETIGER SL RMOTION2 12 GW RACE

Wybitne technicznie narty slalomowe marki Volkl. Nowoczesne, sztywne, doskonale reagujące narty do jazdy krótkim skrętem. Wiązania kompatybilne z modelami butów wyposażonymi w system Grip Walk. Z RACETIGER SL nie ma takiej trasy, której nie przejedziesz. Te high-end'owe narty slalomowe wyposażone zostały w Tip Rocker oraz wielowarstwowy rdzeń Speedwall Multi Layer Woodcore utworzony z wyjątkowo twardego drewna, zabudowanego ścianką boczną – Sidewall - co gwarantuje jazdę jak po szynach! 68 mm w talii narty, wiązania z systemem rMotion2 obsługujące GripWalk, oraz tłumik drgań UVO sprawią, że narta RACETIGER SL będzie Twoją przepustką do świata dużych prędkości i zawrotnej kontroli! Za dodatkową moc przy wejściu i wyjściu ze skrętu odpowiada specjalnie zaprojektowana siatka 3D Glass w strategicznych płaszczyznach dopasowana do narty

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 120031

Taliowanie: 127/68/103

Długości nart (promień skrętu): 150 cm (10.2), 155 cm (11.0), 160 cm (11.8), 165 cm (12.6), 170 cm (13.4)

Waga: 2040 g (narta o długości 165 cm z wiązaniem)

 

Technologie:

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE - Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

SPEEDWALL – Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

UVO 3D – Tłumik drgań montowany na narcie - UVO 3D - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Narty które lubią agresywny styl jazdy, wymagają zdecydowania i techniki. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy, szybkie przy przejściu z krawędzi na krawędź.

Poziome tłumienie – zwiększenie docisku dzioba narty oraz szybsza i bardziej precyzyjna jazda

Wzmocniony system pionowego tłumienia – znacznie zredukuje wibracje, nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędzi

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

POWERED BY TITANIUM - Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

BASE: P-TEX 4504 – Spiekany, wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku nowy P-Tex 4504 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart performance oraz race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.


120031-160
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło