• -20%

NARTY VOLKL DEACON 76 BLACK, RMOTION3, 2023


4 499,91 zł
3 599,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty VÖLKL DEACON 76 BLACK

Narty VOLKL DEACON 76 BLACK został mocno odświeżony. Design nart stał się bardziej klasyczny ale z charakterystycznymi dla Volkl detalami, w tym na 100 lecie marki Volkl! Zrezygnowano z systemu UVO, poprawiono sztywność dziobów i pięt. DEACON 76 to narta stworzona do jazdy po resortach w każdych warunkach. System Tailored Carbon Tip poprawia wejście w skręt, narty są dzięki temu bardziej dynamiczne i lepiej wchodzą w skręt. Tip And Tail Rocker pozwala na dużą wszestronność oraz dobrą kontrolę na mniej ubitych trasach. Multilayer Woodcore to pewność że narta od Volkl będzie długo i pewnie trzymać swoje właściwości. Full Titanal, Full Sidewall.

Każda narta Deacon to gwarancja dobrej zabawy dla każdego stopnia zaawansowania!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 122111

Dostępne długości/promień skrętu: 171 cm (16.5 m), 176 cm (17.6 m)

Taliowanie: 124/76/104

Rdzeń narty: Multi Layer Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Piste/Allmountain

Wiązanie: Marker rMotion3 12 GW

 

Technologie:

UVO 3D - To pierwszy niezależnie poruszający się tłumik drgań, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować drganie dziobów nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE –  Niska waga części drewna iglastego pośrodku nart przynosi większą zwinność, zwrotność i zmniejsza całkowitą wagę. Połączenie obu typów drewna biegnących przez całą długość narty przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności, zwiększając precyzję skrętu.   

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.122111-171

Specyficzne kody

ean13
122111
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło