NARTY VOLKL DEACON 76 BLACK, RMOTION3 | Wrocław VOLKL
  • -20%

NARTY VOLKL DEACON 76 BLACK, RMOTION3, 2023

4 499,91 zł
3 599,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty VÖLKL DEACON 76 BLACK

Narty VOLKL DEACON 76 BLACK został mocno odświeżony. Design nart stał się bardziej klasyczny ale z charakterystycznymi dla Volkl detalami, w tym na 100 lecie marki Volkl! Zrezygnowano z systemu UVO, poprawiono sztywność dziobów i pięt. DEACON 76 to narta stworzona do jazdy po resortach w każdych warunkach. System Tailored Carbon Tip poprawia wejście w skręt, narty są dzięki temu bardziej dynamiczne i lepiej wchodzą w skręt. Tip And Tail Rocker pozwala na dużą wszestronność oraz dobrą kontrolę na mniej ubitych trasach. Multilayer Woodcore to pewność że narta od Volkl będzie długo i pewnie trzymać swoje właściwości. Full Titanal, Full Sidewall.

Każda narta Deacon to gwarancja dobrej zabawy dla każdego stopnia zaawansowania!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 122111

Dostępne długości/promień skrętu: 171 cm (16.5 m), 176 cm (17.6 m)

Taliowanie: 124/76/104

Rdzeń narty: Multi Layer Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Piste/Allmountain

Wiązanie: Marker rMotion3 12 GW

 

Technologie:

UVO 3D - To pierwszy niezależnie poruszający się tłumik drgań, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować drganie dziobów nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE –  Niska waga części drewna iglastego pośrodku nart przynosi większą zwinność, zwrotność i zmniejsza całkowitą wagę. Połączenie obu typów drewna biegnących przez całą długość narty przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności, zwiększając precyzję skrętu.   

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.122111-171
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
122111
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło