• -20%

NARTY VOLKL RACETIGER SL MASTER, XCOMP 16 GW, 2023


4 999,90 zł
3 999,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty VÖLKL RACETIGER SLMASTER

Narty VÖLKL RACETIGER GS MASTER, nowa geometria, nowy rdzeń, nowy tłumik, tak się prezentuje najwyższy model slalomowej narty do amatorskiego ścignania. Same deski są takie same jak w modelu RACETIGER SL(3D.GLASS, tłumik UVO 3D, SPEEDWALL MULTI LAYER, TIP ROCKER, ślizg P-TEX 4504, TITANAL).

Ale w tym modelu VÖLKL zamontował, już fabrycznie, zawodniczą płytę MARKER WORLD CUP, do której dokręcamy zawodnicze wiązania MARKER RACE XCOMP.Druga różnica to sportowy tunning krawędzi. Wersja GS PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach VÖLKL - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej dosztywnia narty w strefie środkowej. Trudniej je docisnąć, ale jak już to zrobimy, narty oddają nam dużo więcej "powera". Bardziej sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Nie pozostaje nam nic innego, jak wpiąć się w wiązania i jechać na gigant!

Z nowości jakie zaserowali nam niemcy to technologia Tailored Fibre Placement, precyzyjne ułożenie karbonu w rdzeniu nart, nie jest to jeden arkusz lecz indywidualna siatka o bardzo przemyślanej budowie.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 121021

Dostępne długości: 165

Taliowanie: 126/67/102 - R 12,6m

Rdzeń narty: WC Ash WoodCore

Wzmocnienia: Full Titanal, Full Sidewall, TailoredCarbon Tip

Poziom: zaawansowany, expert

Typ: Race

Wiązanie: Marker Race Comp 16 GW

 

Technologie:

UVO 3D - To pierwszy niezależnie poruszający się tłumik drgań, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować drganie dziobów nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE – W SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Niska waga części drewna iglastego pośrodku nart przynosi większą zwinność, zwrotność i zmniejsza całkowitą wagę. Połączenie obu typów drewna biegnących przez całą długość narty przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności, zwiększając precyzję skrętu.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

TAILORED TITANAL FRAME precyzyjne ułożenie karbonu w rdzeniu nart, nie jest to jeden arkusz lecz indywidualna siatka o bardzo przemyślanej budowie.

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

RACE FINISH - Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

BASE P-TEX 4504 - To spiekana baza wysokiej jakości o wysokiej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się imponującą trwałością i właściwościami ślizgowymi. W VÖLKL używamy go we wszystkich naszych premium modelach all-mountain i wyścigowych.

121021-165

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło