NARTY VOLKL RACETIGER RC RED | Kraft Sport Narty Wrocław
  • -20%

NARTY VOLKL RACETIGER RC RED, VMOTION 10 GW, 2024


3 999,90 zł
3 199,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Racetiger RC i SC ! Najczęstszy wybór instruktorów ! Race Carver z nową geometrią umożliwiającą długie skręty i prędkość przy dużym komforcie jazdy .

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Narty VOLKL RACETIGER RC RED

Race Carver ! Lekkie i szybkie. Uwielbiasz prędkość i najchętniej jeździsz po przygotowanych trasach. Zawody to nie twoja bajka, ale kochasz się ścigać. Średnie i wydłużone promienie skrętu sprawiają, że do oczu napływają Ci łzy radości. Jeśli tak, to Twoje narty! Racetiger RC z tytanalowym brandingiem i taliowanym, nieco poszerzonym w tym roku dziobem z włókna węglowego wyróżnia się swobodnym prowadzeniem i wyważeniem oraz zwrotnością. Zadziwiająco łatwy i wygodny model RC jest uniwersalnym modelem wyścigowym dla doświadczonych narciarzy. Będzie Ci towarzyszyć na granicach możliwości, ale równie łatwo możesz zwolnić, jeśli chcesz nieco spokojniej zakończyć dzień na stoku. Najlepsza przyjemność z carvingu!

Warto zwrócić uwagę na właściwości jezdne gwarantowane przez Tailored Carbon Tips, które znacznie zmniejszają nakład siły, szczególnie podczas zamaszystych wjazdów. Wykorzystane tutaj włókna karbonowe pomagają przekierować energię dokładnie tam, gdzie jest ona potrzebna. Tytanalowy branding zapewnia niezbędną stabilność pracy, a także zwinność i zrównoważoną jakość dryftu. Nowy Racetiger nabrał więc bardziej sportowego charakteru. Węższa w porównaniu z ubiegłorocznym modelem szerokość średnia umożliwia szybszą wymianę krawędzi i ogólnie bardziej dynamiczną jazdę.

 Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310006

Taliowanie: 121,5/69/100

Promień skrętu: 15,3m

Rdzeń: Multilayer Woodcore

Wiązania: Marker vMotion3 GW

 

Technologie:

TAILORED CARBON Innowacyjne haftowanie włókien nośnych. Pozwala to na ich ustawienie dokładnie wzdłuż linii naprężeń, otwierając zupełnie nowe możliwości w zakresie wydajności z przodu nart, co ma decydujący wpływ na prowadzenie nart. Sztywność, skręcanie, a tym samym właściwości jezdne można specjalnie regulować poprzez grubość włókien i ułożenie z dokładnością do milimetra. W ten sposób Tailored Carbon Tips osiągają nowy poziom precyzji, bezpośredniej reakcji końcówek i aktywnej przyjemności z jazdy na nartach.

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

POWERED BY STEEL – Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

BASE: P-TEX 2100 – Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

FULL SENSOR WOOD CORE - W tejże konstrukcji zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

2310006-172
0 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
821264765098
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło