• Wyprzedaż!
  • -25%

NARTY K2 MINDBENDER 90 TI, FLAT,


2 399,90 zł
1 799,00 zł Zniżka 25%
Brutto
Płeć
Typ narty K2
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty K2 MINDBENDER 90 TI

Model MINDBENDER 90TI stworzony z myślą o freeride, jednak sprawdza się doskonale również na ubitych trasach. Narty do jazdy dłuższym skrętem, poradzą sobie z muldami i garbami na stoku jak i głębszym, nieprzetartym śniegiem. Posiadają technologię Y-BEAM, czyli tytanowy laminat zapewniający precyzję w prowadzeniu i skręcie, dający moc pod stopami i stabilność w ogonie, przy jednoczesnym zachowaniu skrętności potrzebnej w jeździe freeride.

 

Parametry produktu:

Długości: 163 , 170 , 177 , 184

Promień skrętu: 17,9m @ 177cm

Rdzeń: Klon/Osika

Konstrukcja: Torsion Control Design , Ti Y Beam , PowerWall.

 

Technologie:

TI Y – BEAM - to metalowy laminat umiejscowiony na drewnianym rdzeniu nart. Posiada od odpowiedni kształt, przypominający literę „Y”. Laminat ten daje precyzję w skręcie (przednia część nart) moc i trzymanie krawędzi (środkowa część) oraz stabilność (tylna część). Wszystkie te cechy potrzebne są do odpowiedniego prowadzenia nart podczas jazdy freeride. Precyzyjnie umiejscowiony laminat „Y” zapewnia sztywność skrętną narty, zachowując równomierny flex, który zapewnia kontrolowanie mocy na całej długości narty.

TORSION CONTROL DESING - zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i kontroli w każdym rodzaju śniegu, TORSION CONTROL DESIGN to połączenie progresywnego poprzedniego flexu z wydłużonym profilem narty. Poprzeczna sztywność w przedniej i środkowej części nart łączy się z elastyczniejszym tyłem. Narty K2 z technologią TCD mają zarówno precyzję, odpowiednią inicjację i płynną możliwość skręcania w każdym rodzaju śniegu.

POWERWALL - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS, przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń, w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny.

RDZEŃ:

KLON

OSIKA – lekka i elastyczna, wyśmienity materiał do nart typu all-mountian.

10D0103-163

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło