• -9,09%

NARTY STOCKLI LASER SX, SRT12, 2020

5 499,90 zł
4 999,00 zł Zniżka 9,09%
Brutto
Długośc narty
Płeć
Typ narty Stockli
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty STOECKLI LASER SX

LASER SX to najlepiej sprzedający się model. Połączenie innowacyjnej łopaty i technologii TURTLE SHELL RACING, że ten topowy model jest jeszcze bardziej stabilny, a tym samym bardziej precyzyjny podczas wykonywania szybkich zakrętów. Jeśli stracisz trochę pary, możesz jeździć na nartach z SX wygodnie i sterować za pomocą krawędzi.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 41010620-20

Taliowanie: 120/70/99 dla wszystkich długości

Długości nart (promień): 149 cm (11.6), 156 cm (12.7), 163 cm (14.0), 170 cm (15.$), 177 cm (16.8), 184 CM (18.3)

Budowa: Sandwitch

Powierzchnia: Poliamid

 

Technologie:

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

TSR (TURTLE SHELL RACING) – Z TSR, nacięcie na dolnej warstwie Titanal jest większe niż w TURTLE SHELL COMFORT. Narty zyskują większą stabilność dzięki grubszemu laminatowi, gdy tylko tego potrzebujemy. Podczas łatwiejszej jazdy na nartach na prostych trasach płyty Titanal nie blokują na nartach, narta nie wymaga wysiłku.

SME (SOLID METAL EDGE) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart.

FEC (FULL EDGE CONTACT) – Narta jest szersza na końcu (a dla grupy GS także na ogonie). Dzięki temu uzyskujemy znacznie łatwiejsze i szybsze inicjowanie skrętu oraz zwiększoną przyczepność na zakrętach dzięki dłuższej długości kontaktu z krawędzią.

TGR (TURTLE GRIP) – Nowe powierzchnie w modelach LASER X. Lekko nubowa faktura tworzy matową / błyszczącą powierzchnię, która nadaje elegancki wygląd. Górna warstwa graficzna jest wytrzymalsza. Faktura przyciąga wzrok, lepsze czucie narty.

4101062020-177
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło