NARTY MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD + FOKA, ALP10
  • -22%
  • Pakiet

NARTY MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD + MARKER ALPINIST 10 + FOKA KOHLA


4 999,90 zł
3 899,00 zł Zniżka 22%
Brutto

Narty MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD

Linia ALP TRACKS to koncentrat technologii dla wymagających narciarzy, którzy kochają wypoczynek na świeżym powietrzu. Ta rodzina ultralekkich nart ewoluuje każdego roku i osiąga niezrównany do tej pory poziom osiągów. Rozsądna mieszanka kompozytów węglowo-szklanych, specjalnie opracowana dla tej konstrukcji, pozwoliła nam uzyskać wyjątkowe rezultaty, niezależnie od warunków panujących w wysokich górach. Wszechstronna pozycja obowiązkowa dla doświadczonych narciarzy i profesjonalistów górskich, otwierająca nowy wymiar skitouringu. Nie trzeba rezygnować z długości na rzecz wagi ! Movement to lider w swojej klasie!

 

MARKER ALPINIST 10

Ultra lekkie wiązania tourowe typu Tech, które zastępuje w kolekcji model Alpinist 9 Long Travel! Waga bez ski stopera to 250g, a to robi piorunujące wrażenie. Konstrukcja wiązania pomimo bardzo niskiej wagi oferuje doskonałe przeniesienie mocy dzięki otworom montażowym o rozstawie 38 mm. Przód wiązania wzmocniony jest karbonem i pracuje na podwójnej sprężynie. Ich budowa zabezpiecza przed gromadzeniem się lodu zarówno pod palcami jak i pod piętą. Bardzo lekki ski stoper (sprzedawany oddzielnie) - tylko 90g - blokuje się automatycznie w trybie podchodzenia, a aktywuje po przełączeniu w tryb zjazdowy. Wiązania Alpinist mają możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 5º i 9º, możliwość założenia noży kompatybilnych z Kingpin. Wersja Long z możliwością większej regulacji rozmiaru buta. Lekkie, funkcjonalne i przyjazne dla użytkowanika. Wiązania Alpinist skierowane są dla narciarzy, którzy są świadomi ich wagi, ale nadal chcą czegoś, czemu mogą zaufać w drodze na dół.

Parametry produktu:

Długości: 161, 169, 177, 185

Taliowanie: 138/106/126

Promień skrętu: 17,5 m dla długości 185 cm

Rdzeń: Ultra Light Karuva

Konstrukcja:  Powder Rocker

 

Technologie:

"Pasja, innowacyjność i kreatywność to DNA marki MOVEMENT.

Zespół R&D stale współpracuje z naszym team'em, aby oferować coraz więcej przyjemności i nowych perspektyw w uprawianiu narciarstwa. Każdy nowy projekt jest modelowany w 3D, a następnie prototypowany w naszym laboratorium w Alpach Szwajcarskich. Następnie przechodzi szereg testów mechanicznych, których wyniki są porównywane z naszymi kryteriami skiability. Po korektach narty są testowane w rzeczywistych warunkach przez nasz zespół, a ich cenne porady pomogą w ostatecznych korektach przed wprowadzeniem do produkcji.

„Ponieważ nigdy nie jest się lepiej obsługiwanym niż samemu, Movement ma własną jednostkę produkcyjną."

80 doskonale zaaranżowanych operacji i ponad piętnaście starannie dobranych materiałów jest niezbędnych do produkcji nart tourowych. Od ponad 40 lat to know-how pozwala nam nie tylko gwarantować najwyższe standardy jakości, ale także produkować nasze technologie w sposób całkowicie niezależny.

Przekraczanie granic, łamanie kodów i tworzenie pierwszych utworów… to nasza definicja innowacji."

ZESTAW MOVEMENT ALP TRACKS 106 LTD + MARKER

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło