NARTY K2 WAYBACK 96 + MARKER KINGPIN 10 + FOKA POMOCA
  • -16,65%

NARTY K2 WAYBACK 96 + MARKER KINGPIN 10 + FOKA POMOCA


5 399,90 zł
4 500,00 zł Zniżka 16,65%
Brutto
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty męskie BackSide, WAYBACK 96 + wiązania Marker KINGPIN 10 + dedykowana foka K2 Pomoca Swiss

Wyposażony w technologię T3 – to metalowa konstrukcja – WAYBACK 96 oferuje bezkompromisowe możliwości zjazdowe w superlekkim opakowaniu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na kilkudniową wycieczkę do chaty, czy wyruszasz na szybki patrol o świcie, WAYBACK 96 oferuje najlepszy stosunek stabilności do masy na rynku. Wydajny w drodze w górę, a jednocześnie budzący zaufanie podczas zjazdu.

 

Parametry produktu:

  • Długości: 170, 177, 184
  • Taliowanie: 128/96/115
  • Promień skrętu: 22 m dla długości 177 cm
  • Rdzeń: Paulownia Tour Light
  • Konstrukcja: All Terrain Rocker

 

Technologie:

All Terrain Rocker - Narty z rockerem All-Terrain mają stopniowe podnoszenie się do dziobu, co zapewnia dużą wszechstronność w każdych warunkach, z krótkim, niskim wzniesieniem w tylnej części, co zapewnia dodatkową kontrolę, zmienną kontrolę śniegu.

Ti Spyne – Laminat Titanal opracowany specjalnie dla nart K2 Touring, który znacznie zwiększa przewidywalność i tłumienie lekkich konstrukcji z włókna węglowego, jednocześnie zwiększając stabilność i przyczepność krawędzi.

Carbon Overdrive – Jednokierunkowe włókno węglowe zintegrowane z układami naszych nart turystycznych Wayback i Talkback, aby były lekkie i responsywne.

Snowphobic Topsheer - Hydrofobowy, odprowadzający śnieg materiał wierzchni, który zapobiega przywieraniu śniegu do wierzchołków nart.NARTY K2 WAYBACK 96 + MARKER KINGPIN

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło