BUTY K2 BFC 100 GRIP WALK


1 499,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta K2
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie komfortowe, K2 BFC 100 GRIP WALK

Całkowicie nowy, średnio elastyczne BFC 100 jest idealny dla narciarzy, którzy stawiają na wygodę, ale nadal potrzebują buta wspierającego, który ich nie powstrzyma. Szerokie kopyto 103 mm, wkładka Cushfit, smukła, termoformowalna skorupa i zaktualizowany tryb Après ułatwiający chodzenie oznaczają, że skupisz się na nartach, a nie na stopach.

 

Parametry produktu:

Rozmiary: 245, 255, 265, 275, 285, 295, 305

Szerokość buta: 103 mm

Waga: 1950 g

Liner: Cushfit

Sztywność: 5/10

 

Technologie:

Hands Free Entry – Podwójne nakładanie się materiału zapewnia intuicyjne i łatwe wchodzenie i wychodzenie bez użycia rąk.

Fully Heat Moldable - Zarówno skorupę buta, jak i cholewkę można formować termicznie do różnych kształtów stopy, aby uzyskać prawdziwe, niestandardowe dopasowanie.

Apres Mode 2.0 - Nowy i ulepszony tryb chodzenia oferujący ogromny zakres ruchu do 50 stopni. Dźwignia z tyłu buta odblokowuje górny mankiet od dolnej skorupy, pozwalając na większy komfort i wygodę podczas przechodzenia z auta do wyciągu

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

Cushfit – Trwały z mieszanką pianki otwartokomórkowej i pianki eva zapewnia niezwykle wygodne, a jednocześnie wspierające dopasowanie.

10F2201-245

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło