NARTY MAJESTY SUPERWOLF CARBON+ ATK RIDER 12 + FOKA Kohla
  • -9,1%
  • Pakiet

NARTY MAJESTY SUPERWOLF CARBON+ ATK RIDER 12 + FOKA Kohla


6 600,00 zł
5 999,00 zł Zniżka 9,1%
Brutto

Narty MAJESTY SUPERWOLF CARBON + wiązania ATK RIDER R12

NARTY SKITUROWE SUPERWOLF CARBON

Najbardziej wszechstronne narty skiturowe wykonane z włókna węglowego, zaprojektowane do jazdy po twardym śniegu i puchu.
Superwolf Carbon to bardzo lekkie narty skiturowe z rockerem o optymalnej szerokości pod butem, na każde warunki śniegowe i terenowe.
Narty carbonowe touring.

Lubisz strome tatrzańskie linie, na które podejście bywa równie emocjonujące, co zjazd? Superwolf Carbon to specjalistyczna, ultralekka narta do skialpinizmu, charakteryzująca się dynamiczną responsywnością oraz zwinnością w każdym rodzaju terenu. Te wielokrotnie nagradzane narty skitourowe oferują dużą stabilność podczas skrętu przy zachowaniu lekkiej konstrukcji. Zaprojektowane je z myślą o ski-mountaineringu i wyposażono w lekko podgięte piętki, rocker w dziobach, konstrukcję semi-cap, rdzeń z drewna paulowni, warstwy w pełni wykonane z włókna węglowego oraz włókna węglowo-aramidowe. Dzięki wydłużonej efektywnej krawędzi i doskonałemu prowadzeniu może z powodzeniem być także używana w innych obszarach.

Superwolf Carbon przeznaczony jest do zaawansowanego skialpinizmu oraz do łączenia skialpinizmu ze skituringiem. Konstrukcja oraz promień modelu Superwolf czynią z niego nartę niezwykle stabilną przy dużych prędkościach oraz bardzo zwinną w ciasnych miejscach lub tam, gdzie szybko trzeba zmienić kierunek jazdy.
Metaliczny połysk jest motywem przewodnim w najnowszej serii carbonowych nart skiturowych MAJESTY. Metaliczna powierzchnia COBALT A27, użyta na wierzchnich warstwie nart, podkreśla kunszt wykonania i najwyższej klasy konstrukcję modelu Superwolf Carbon.

Narty skiturowe damskie / męskie – unisex
W naszej kolekcji nart skiturowych przyjęliśmy model unisex. Unikamy więc podziału na narty skiturowe damskie i narty skiturowe męskie.
W zamian proponujemy jednak trochę inny dobór rozmiarów dla kobiet i mężczyzn, tak żeby jeszcze lepiej dopasować sprzęt do waszych potrzeb.

 

Parametry produktu:

Konstrukcja: semi-hybrydowa (camber/przedni rocker)
Kształt: kierunkowy
Flex: kierunkowy
Wartość flexu: 7
Rodzaj rockera: 220 mm (w dziobach)
Rodzaj tkaniny szklanej: trzykierunkowe tkaniny szklane
Włókna węglowe na całej powierzchni narty
Rdzeń: rdzeń z drewna paulowni
Ślizg: szybki ślizg IS7200
Dodatkowe elementy konstrukcji: podgięte piętki, włókna węglowe/kevlarowe, płytki tekstolitowe
kształt piętek umożliwiający montaż fok
przeznaczenie: skituring, skialpinizm

 

Wiązania R12 oferowane są w 5 różnych kolorach: białym, jasnoniebieskim, pomarańczowym, ciemnoniebieskim i czarnym, aby idealnie pasowały do ​​każdej narty.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE PRODUKTÓW:

Waga: 335gr

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło