BUTY K2 BFC GRIPWALK 120, BLACK/OLIV | Wrocław Kraft Sport |
  • -10,53%

BUTY K2 BFC 120 GW


1 899,89 zł
1 699,00 zł Zniżka 10,53%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta K2
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie komfortowe, K2 BFC 120 GRIP WALK

Całkowicie nowy but BFC 120 jest przeznaczony dla doświadczonych narciarzy, którzy potrzebują nieco więcej miejsca w butach narciarskich, ale nie chcą rezygnować z wsparcia i responsywności. Z 103 mm kopytem i zorientowanym na wydajność flexem 120, te buty są wyposażone w takie funkcje, jak nasza nowa i ulepszona wkładka Cushfit Pro, zaktualizowany tryb chodzenia w trybie Après, wejście bez użycia rąk i nowa, elegancka skorupa, którą można formować termicznie. Dodaj do buta, którym można ostro jeździć na nartach, zapewniając jednocześnie komfort przez cały dzień.

 

Parametry produktu:

Rozmiary: 245, 255, 265, 275, 285, 295, 305

Szerokość buta: 103 mm

Waga: 1900 g

Liner: Cushfit Pro

Sztywność: 7/10

 

Technologie:

Hands Free Entry – Podwójne nakładanie się materiału zapewnia intuicyjne i łatwe wchodzenie i wychodzenie bez użycia rąk.

Fully Heat Moldable - Zarówno skorupę buta, jak i cholewkę można formować termicznie do różnych kształtów stopy, aby uzyskać prawdziwe, niestandardowe dopasowanie.

Apres Mode 2.0 - Nowy i ulepszony tryb chodzenia oferujący ogromny zakres ruchu do 50 stopni. Dźwignia z tyłu buta odblokowuje górny mankiet od dolnej skorupy, pozwalając na większy komfort i wygodę podczas przechodzenia z auta do wyciągu

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

Cushfit Pro - Utrzymuje uznany komfort oryginalnej wkładki Cushfit, ale z zauważalnym wzrostem wsparcia i wydajności dzięki zastosowaniu pianki Ultralon, podobnej do tej, która jest stosowana w naszych wkładkach Powerfit Pro i Precisionfit Pro.

10F2202-255
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło