Salon narciarski, snowboardowy, Centrum Testowe Wrocław

Kraft Sport NartyOK.pl

Jesteśmy specjalistycznym sklepem narciarsko-rowerowym. Naszym głównym celem jest indywidualne dopasowanie sprzętu sportowego do potrzeb oraz umiejętność każdego klienta. 28-letnie doświadczenie w branży narciarsko-rowerowej skutkuje tym, że tysiące zadowolonych klientów to nasi znajomi i przyjaciele, z którymi podzieliliśmy się swoją wiedzą dlatego, aby czerpali jeszcze więcej radości, rozwijając swoje pasje sportowe. Sprzęt importujemy dla Was bezpośrednio z fabryk, aby uzyskać najwyższą jakość i relatywnie dobrą cenę. Nasz asortyment obejmuje m.in. narty, odzież narciarską damską i męską, kaski, gogle oraz sprzęt i akcesoria narciarskie dla dzieci. W ofercie pojawiają się znane i zaufane marki, jak Völkl, Stöckli, Leki, X-bionic, Dainese, Fischer, Blizzard, K2, Salomon i wiele, wiele innych.

Stawiamy przede wszystkim na technikę, nieustannie dążąc do doskonałości. Serwis, wypożyczalnia nart, dobór i dopasowanie nart czy snowboardu, czy butów narciarskich to wyzwanie, które jest naszym codziennym priorytetem. Z uwagi na naszą działalność specjalistyczną, która umożliwia składanie własnych zestawów narciarskich, a jednocześnie budowanie całych rowerów, mogą Państwo zaprojektować, dobrać kolor czy stworzyć indywidualną kompozycję sprzętową, a my zadbamy i zagwarantujemy najwyższą jakość i technologię. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu na kawę. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Nasi pracownicy zadbają, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i powrócili do nas ponownie, dołączając do grona naszych znajomych.

KRAFT SPORT PREMIUM CLUB !


Nasi stali klienci, którzy dokonali zakupów na kwotę powyżej 2000zł otrzymują kartę stałego klienta która pozwala na odebranie dodatkowych rabatów do 10%* na asortyment nieprzeceniony oraz do 30%* na usługi serwisowe, przez cały rok (sezon zimowy i rowerowy).
*rabat podstawowy dla nowych klientów wynosi 5% na towar i 20% na usługi serwisowe.

Nasz zespół stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikację, jeżeli jesteś chętny dołączyć do naszej sportowej rodziny wyślij CV na adres info@kraftsport.pl z adnotacją - PRACA KRAFTSPORT

.

PRACA

.

Jesteśmy lokalnym liderem w branży narciarskiej, dysponujemy największym wyborem sprzętu i odzieży klasy premium. Nasze usługi serwisowe są oparte o najnowocześniejsze roboty serwisowe renomowanej marki Wintersteiger.

Poszukujemy osób na stanowisko

Doradca klienta/Sprzedawca-Serwisant

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów zimy i rowerów. Szukamy osoby energicznej, interesującej się narciarstwem lub rowerami. Jeżeli chcesz się realizować w tych dziedzinach to ta oferta jest dla Ciebie!

Do obowiązków doradcy/serwisanta będzie należało:

 • doradztwo, praca z klientem,
 • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
 • podstawowe zadania informatyczne związane z obsługą dostaw
 • pomoc w obsłudze wypożyczalni, centrum serwisowego
 • w sezonie letnim:

 • składanie nowych rowerów z dostaw,
 • przygotowanie rowerów do wydania, montaż akcesoriów
 • drobne naprawy serwisowe

.

Oczekujemy dyspozycyjności na pełen etat, zdolności manualnych, nie wymagamy zaawansowanych umiejętności mechanicznych, w trakcie szkoleń stale pogłębisz swoje kompetencje. Mocnym atutem będzie minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jeżeli jesteś doświadczonym narciarzem lub kolarzem, posiadasz przeszkolenie instruktorskie lub zbliżone kompetencje również nam to pomoże!

Pracując z nami otrzymasz:

 • możliwość stałej współpracy w najszybciej rozwijającym się sklepie ze sprzętem sportowym na dolnym śląsku

 • podnoszenie własnych umiejętności manualnych, praca z najwyższej jakości produktami

 • premie, gratyfikacje finansowe zależne od efektów oraz zaangażowania

 • szkolenia, testy rowerowe/narciarskie, udział w imprezach branżowych

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło