Kraft Sport NartyOK.pl

Jesteśmy specjalistycznym sklepem narciarsko-rowerowym. Naszym głównym celem jest indywidualne dopasowanie sprzętu sportowego do potrzeb oraz umiejętność każdego klienta. 28-letnie doświadczenie w branży narciarsko-rowerowej skutkuje tym, że tysiące zadowolonych klientów to nasi znajomi i przyjaciele, z którymi podzieliliśmy się swoją wiedzą dlatego, aby czerpali jeszcze więcej radości, rozwijając swoje pasje sportowe. Sprzęt importujemy dla Was bezpośrednio z fabryk, aby uzyskać najwyższą jakość i relatywnie dobrą cenę. Nasz asortyment obejmuje m.in. narty, odzież narciarską damską i męską, kaski, gogle oraz sprzęt i akcesoria narciarskie dla dzieci. W ofercie pojawiają się znane i zaufane marki, jak Völkl, Stöckli, Leki, X-bionic, Dainese, Fischer, Blizzard, K2, Salomon i wiele, wiele innych.

Stawiamy przede wszystkim na technikę, nieustannie dążąc do doskonałości. Serwis, wypożyczalnia nart, dobór i dopasowanie nart czy snowboardu, czy butów narciarskich to wyzwanie, które jest naszym codziennym priorytetem. Z uwagi na naszą działalność specjalistyczną, która umożliwia składanie własnych zestawów narciarskich, a jednocześnie budowanie całych rowerów, mogą Państwo zaprojektować, dobrać kolor czy stworzyć indywidualną kompozycję sprzętową, a my zadbamy i zagwarantujemy najwyższą jakość i technologię. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu na kawę. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Nasi pracownicy zadbają, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i powrócili do nas ponownie, dołączając do grona naszych znajomych.
KRAFT SPORT PREMIUM CLUB !

Nasi stali klienci, którzy dokonali zakupów na kwotę powyżej 2000zł otrzymują kartę stałego klienta która pozwala na odebranie dodatkowych rabatów do 10%* na asortyment nieprzeceniony oraz do 30%* na usługi serwisowe, przez cały rok (sezon zimowy i rowerowy).
*rabat podstawowy dla nowych klientów wynosi 5% na towar i 20% na akcesoria.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło