KOSZULKA D X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0, M

KOSZULKA D X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0

749,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar
Typ odzieży termoaktywnej
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Koszulka damska z golfem X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 SHIRT TURTLE NECK LG SL WMN

ENERGY ACCUMULATOR 4.0 to wielokrotnie nagradzana techniczna bielizna termoaktywna dla zawodników z najwyższej półki. ENERGY ACCUMULATOR 4.0 jest wielokrotnie nagradzanym liderem technologii dla najwyższego szczebla wydajności. Wspiera Twoją optymalną wydajność w każdych warunkach dzięki szeregowi opatentowanych funkcji. Wysoka strefowa kompresja optymalizuje krążenie krwi i chłodzenie skóry. Pot jest transportowany do stref o wysokim wydzielaniu ciepła i tam odparowywany dla najlepszego możliwego efektu chłodzenia. Doświadcz większej swobody ruchu, komfortu cieplnego i większej wytrzymałości dzięki ENERGY ACCUMULATOR 4.0.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: EA-WT18W19W

Skład: 90% Polyamide, 7% Polypropylene, 3% Elastane, Skinn Nodor, Mythlan

 

Technologie:

THERMOSYPHON® - Ewolucja systemu 3D BIONIC SPHERE®. Zapewnia większą powierzchnię odparowania, szybsze odprowadzanie potu i zachowanie właściwości przy rozciąganiu.

IDEO-WAISTBAND - Zoptymalizowany pod względem ergonomii pas w biodrach, z dłuższym tyłem zachowuje odzież w miejscu nawet podczas ciągłego ruchu.

3D BIONIC SPHERE SYSTEM – Twoje ciało poci się podczas aktywności. Naturalna funkcja potu chłodzi ciało, utrzymując je w optymalnej temperaturze 37 °C. Większość tradycyjnych bielizn odprowadza cały pot, co powoduje, że organizm nadal zwiększa produkcję potu. Rezultatem jest utrata wody, minerałów i soli bez efektu chłodzenia i obniżonej wydajności. 3D BIONIC SPHERE SYSTEM zapewnia optymalną równowagę klimatyczną, chłodzi gdy się pocisz i ogrzewa gdy jesteś w spoczynku, tak jak wymaga tego ciało.

ISO-SHOULDER – Tworzy warstwę izolacyjną, aby zachować przenikliwość zimna. Materiał jest formowany w delikatnych falach, które pozostawiają kanały zamiast leżeć płasko, zapewniając przestrzeń dla powietrza o temperaturze ciała. Pozwala to na doskonałą ochronę przed chłodnymi górnymi częściami ciała.

SWEAT TRAPS® - Zaprojektowane dla dużych powierzchni ciała pod ramionami w celu zapobieżenia kapaniu potu oraz do bardziej efektywnego chłodzenia.

AIR-CONDITIONING CHANNEL® - System wentylacyjny z kanałami, które przepływają wokół ciała, stale odprowadzając pot i ciepło. Umożliwia przepływ powietrza do obszarów ciała, które normalnie nie są dostępne przez cyrkulację świeżego powietrza.

AIR GUIDES - Odzież wierzchnia może leżeć ciężko na ciele i utrudniać termoregulację poprzez funkcjonalną bieliznę. Aby utrzymać funkcję wentylacji, konieczne jest zachowanie odległości między odzieżą funkcjonalną i zewnętrzną. Kanały klimatyzacyjne są oprawione w AIR GUIDES®, dzięki czemu mogą również skutecznie działać pod drugą warstwą. Szybkość parowania jest wielokrotnie zwiększana.

AIRCOMPLEX-ZONE – W splocie słonecznym, bezpośrednio pod dwunastym kręgiem piersiowym, spotykają się ważne sznury nerwowe organów. Informacje wpływające na ogólne samopoczucie przechodzą przez ten obszar. Ciepłe powietrze zamknięte w specjalnych kanałach optymalnie izoluje tę strefę w chłodne dni. Podczas wysiłku fizycznego struktura przetwarza nadmiar potu i zapewnia dobre, chłodne uczucie.

EXPANSION RIBS® - Expansion-Ribs® tworzą poduszkę łokciową, działają podobnie do obszaru kolana. Dzianina rozkłada się na zasadzie harmonijki, dzięki czemu zimowy chłód nie ochładza łokci. Nawet przy ostrym wygięciu efekt izolacyjny jest utrzymywany przez ciepłe powietrze przechowywane we wnętrzu. Elastyczność Expansion-Ribs® umożliwiają beztarciową swobodę ruchów. Nawet sporty z ciągłym ruchem ramienia, takie jak bieg na przełaj, nie powodują żadnych objawów wyczerpania mięśni w wyniku ruchu.

AKTIV-BUND – Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie bez ściągaczy czy zwężeń w odzieży.

WT18W19WP130M
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło