KOSZULKA UYN NATION 2.0 SWITZER. TURTLE, MED,S/M

KOSZULKA UYN NATION 2.0 SWITZERLAND TURTLE

689,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość

KOSZULKA TERMOAKTYWNA UYN NATYON 2.0 JUNIOR WŁOCHY


Wysokowydajne spodnie warstwy bazowej UYN NATYON 2.0 Junior, zaprojektowane we współpracy z mistrzami narciarstwa, są dostępne dla naszych młodszych entuzjastów stoków narciarskich. Innowacyjny krój spodni zapewnia pełną swobodę ruchów i prawidłową postawę ciała. Splot 3D tkaniny został zaprojektowany, aby zapewnić izolację i oddychalność w miejscach, w których są najbardziej potrzebne. Efektem jest wyjątkowy komfort, nawet w niskich temperaturach i podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Luksusowa marka Uyn produkująca bieliznę termoaktywną i skarpetki dla sportowców wykorzystując najnowsze technologie i bardzo nowoczesny design, zdobywa serca najlepszych zawodników na świecie. Za sukcesem firmy stoją nie tylko wykwalifikowani projektanci, ale również takie sławy jak Marcel Hirscher czy Dominik Paris, którzy uczestniczyli w tworzeniu bielizny i skarpet. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zawodników na stoku udało stworzyć się spełniające wszystkie wymagania produkty.

Producent zastosował między innymi system HEATMEMORY, który utrzymuje optymalne ciepło i nie pozwala na wychłodzenie.

TECHNOLOGIE

Bielizna termoaktywna UYN posiada technologie, która zapewnią nie tylko komfort, ale również pomogą w sportowych wynikach:

FEELINES: Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.
COOLVENT: Liczne perforacje przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko pochłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.
HEATMEMORY: Pamięć cieplna. Ogrzewa się podczas faz odpoczynku. Izolujące właściwości chronią ciało przed wychłodzeniem po wysiłku, utrzymując ciało w cieple i gotowe do maksymalnej wydajności.
Technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.
COMPRESSYON: Poprawia wydajność i przyspiesza regenerację.

U100210T021
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8054216406332
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło