KALESONY M. UYN NATYON 2.0 3/4 RACE ITALY UW, S/M

KALESONY M. UYN NATYON 2.0 3/4 RACE ITALY UW

589,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SPODNIE TERMOAKTYWNE 3/4 UYN NATYON 2.0 WŁOCHY


Spodnie termoaktywne UYN USA powstały w ścisłej współpracy z najlepszymi sportowcami zimowymi na świecie. Rezultatem jest bielizna termiczna dopracowana w każdym calu. Unikalna technologia Hypermotion gwarantuje optymalną swobodę ruchów i wspiera Twoją postawę. Kompresja działa w celu zapewnienia maksymalnej mocy na stoku.

TECHNOLOGIE

Bielizna termoaktywna UYN posiada technologie, która zapewnią nie tylko komfort, ale również pomogą w sportowych wynikach:

FEELINES: Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.
COOLVENT: Liczne perforacje przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko pochłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.
HEATMEMORY: Pamięć cieplna. Ogrzewa się podczas faz odpoczynku. Izolujące właściwości chronią ciało przed wychłodzeniem po wysiłku, utrzymując ciało w cieple i gotowe do maksymalnej wydajności.
Technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.
HYPERMOTION Wycięty z jednego kawałka tkaniny. Innowacyjne krawiectwo wspiera prawidłową postawę ciała i nieograniczoną swobodę ruchów.

 

U100198T035-SM
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło