KALESONY MAN FUSYON CASHMERE SHINY 2.0, GOLD, L/XL

KALESONY UYN MAN FUSYON CASHMERE SHINY 2.0, CELEBRITY GOLD

769,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość

KOSZULKA TERMOAKTYWNA UYN CASHMERE

Uyn MAN Fusyon Cashmere Shiny 2 0 Bielizna
Unikalne połączenie ekskluzywnych, wysoce funkcjonalnych materiałów sprawia, że ​​spodnie UYN Fusyon Cashmere są idealne do uprawiania sportu w niskich temperaturach. Spodnie charakteryzują się niesamowicie miękkim uczuciem na skórze oraz doskonałą izolacją termiczną. Dzięki wyrafinowanym funkcjom chroni przed wychłodzeniem, ale jednocześnie zapobiega przegrzaniu nóg i brzucha. Luksusowe wzornictwo, długie spodnie Fusyon Cashmere stanowią idealne połączenie stylu i wydajności.

TECHNOLOGIE

Bielizna termoaktywna UYN posiada technologie, która zapewnią nie tylko komfort, ale również pomogą w sportowych wynikach:

FEELINES: Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.
COOLVENT: Liczne perforacje przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko pochłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.
HEATMEMORY: Pamięć cieplna. Ogrzewa się podczas faz odpoczynku. Izolujące właściwości chronią ciało przed wychłodzeniem po wysiłku, utrzymując ciało w cieple i gotowe do maksymalnej wydajności.
Technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.
HYPERMOTION Wycięty z jednego kawałka tkaniny. Innowacyjne krawiectwo wspiera prawidłową postawę ciała i nieograniczoną swobodę ruchów.

 

U100228S070-LXL
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8054216441791
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło