BUTY NARCIARSKIE ATOMIC HAWX 100 W, 240

BUTY NARCIARSKIE ATOMIC HAWX 100 W


0,00 zł
Brutto
Rozmiar
Flex
Ilość
Sprawdź dostępność

BUTY NARCIARSKIE ATOMIC HAWX

BUTY NARCIARSKIE ATOMIC HAWX  najelastyczniejsze i o najwyższej tolerancji na błędy buty narciarskie z serii lekkich butów Hawx Ultra. Oferują legendarne doznania Hawx, komfort i wąski krój. Gdy tylko założysz wstępnie formowane buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver, poczujesz, że stworzone są dla Ciebie. Po kilku minutach zadziała proces termoformowania Memory Fit. Wykorzystana przełomowa lekka konstrukcja Prolite ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach. Pozwoliła nam stworazyć najlżejszą serię butów do narciarstwa alpejskeigo bez kniecnzośći ogranicznaia mocy. Przyjemne i uniwersalne buty, które sprawią przyjemność z jazdy na anrtach.

Parametry produktu:

  • waga: 1750 g/26X
  • płeć: męska
  • flex: twardość buta 100
  • last:szerokość skorupy: 98 mm

Technologie:

Memory Fit- zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania skorupy, cholewki buta wewnętrznego na gorąco- w kilka minut

Prolite- rewolucyjna lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych miejscach

True Flex- dzięki skorupie produkowanej ze specjalnego materiału opracowanego przez firmę Atomic buty te charakteryzują się niezmienną elastycznosćią bez względu na tempertaurę otoczenia. Nie stają się zatem ani sztywne zimą, ani zbyt miękkie, by skutecznie przenosić siłę wiosną.

ZB-003939

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło