BUTY LANGE SHADOW 130 LV 97mm GW | Kraft Sport Wrocław

BUTY LANGE SHADOW 130 LV 97mm GW, SHADOW BLUE


2 849,00 zł
Brutto

Lange Shadow. Nowość 2024! Większa moc i większa kontrola przy mniejszym zużyciu energii. Buty narciarskie Lange Shadow zapewniają nowy poziom przenoszenia mocy, pochłaniania wibracji i komfortu w narciarstwie all-mountain.

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie LANGE SHADOW 130 LV

Większa moc i większa kontrola przy mniejszym zużyciu energii. Buty narciarskie Lange Shadow 130 LV  zapewniają nowy poziom przenoszenia mocy, pochłaniania wibracji i komfortu w narciarstwie all-mountain.
Nasz system Assisted Performance wzmacnia Twój wkład w bagażnik dzięki mechanicznej przewadze technologii Dual Pivot i Suspension Blade. Konstrukcja zwiększa wkład nawet o 26%, zapewniając większą moc i kontrolę przy mniejszym zużyciu energii. Czysty, stały flex buta w połączeniu ze zwiększoną amortyzacją przez skorupę zapewnia lepsze wyczucie śniegu i kontakt. Podobnie jak w przypadku roweru z pełnym zawieszeniem, połączenie to umożliwia dłuższą i wydajniejszą jazdę na nartach. W połączeniu z flexem o współczynniku 130, te buty zapewniają doświadczonym narciarzom wszelkie korzyści podczas jazdy na nartach w każdym terenie w górach. Nasze średniej objętości kopyto o szerokości 100 mm uzupełnia termoformowalną wyściółkę, zapewniając komfort przez cały dzień.

Zwiększony transfer mocy
Nasz system Assisted Performance wzmacnia Twój wkład w but dzięki mechanicznej przewadze technologii Dual Pivot i Suspension Blade, zapewniającej lepsze przenoszenie mocy na narty. System zwiększa moc wejściową aż do 26%, zapewniając większą moc przy mniejszym zużyciu energii.

Pełne zaangażowanie w rozruch
Nasza konstrukcja Dual Pivot zapewnia mechaniczną przewagę przy pełnym zaangażowaniu buta przy mniejszym wkładzie narciarza, zapewniając większą moc i kontrolę przy mniejszym wysiłku.

Jednolity komfort
Technologia Auxetic sprawia, że ​​wkładka buta dopasowuje się do kształtu stopy we wszystkich trzech wymiarach, zapewniając jednolity komfort, który pozwala jeździć na nartach przez cały dzień.

Przyczepność w każdym terenie
Wstępnie zamontowane podeszwy GripWalk® mają gumowy bieżnik i rocker w palcach, co zapewnia bardziej naturalny ruch chodzenia i lepszą przyczepność.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy – LBM2010

Szerokość buta: 97 mm

Flex: 130

Zakres numeracji: 240 – 305

Dual Core: skorupa: Polyurethan, cholewa: Polyurethan

Odczepiany spoiler

Power strap 45 mm

 

Technologie:

AUXETIC TECHNOLOGY - Technologia Auxetic to przemiana materiału dwuwymiarowego w materiał trójwymiarowy podczas termoformowania. Efekt ten będzie lepiej dopasowywał się do kształtów stopy oraz zapewniał niesamowite dopasowanie i personalizację

NEW ONE PIECE LINER - Ten nowy jednoczęściowa liner zapewni większą wygodę. Wyściółka jest jednoczęściowa, nie ma pęknięć od dolnej części kostki w górę i nie ma pęknięć w dopasowaniu od dolnej części stopy do górnej, jest jednoczęściowa. Zapewnia to czyste i spójne dopasowanie. Anatomia dopasowania podąża za stopą.

SUSPENSION BLADE - Ostrze zawieszenia jest ostrzem zewnętrznym, a górny mankiet znajduje się pomiędzy nimi. Dzięki tej nowej innowacji mamy doskonałe i płynne połączenie pomiędzy górą i dołem, aby poruszać się razem. Dzięki temu uzyskasz większą absorpcję i zawieszenie, ale także więcej energii przekazywanej do jazdy na nartach. Górny elastomer reguluje czucie elastyczności w górnej części zakrętu, a także zatrzask i odbicie

ADJUSTABLE PERFORMANCE FLEX ADJUST - Umieszczając dwa elastomery w dwóch punktach obrotu poniżej punktu dźwigni i na górze punktu zawieszenia, masz 4 różne opcje sztywności. Teraz możesz naprawdę spersonalizować i dostosować swoją jazdę na nartach. Jeśli wolisz bardziej solidny spód, możesz umieścić sztywniejszy elastomer na podwójnym punkcie, a jeśli wolisz bardziej miękki na górze, wybierz miękki lub odwrotnie. Możesz naprawdę bawić się swoim poziomem wydajności.

DUAL SCREW CANTING – Pozwala to na zmianę geometrii buta narciarskiego w tak aby była ona zgodna z morfologią nóg. Ustawienie Cantingu pozwala na modyfikacje pozycji narciarza i jej zoptymalizowanie względem naturalnej pozycji co przekłada się na bardziej gładkie prowadzenie narty oraz inicjacje skrętu. Sugerujemy nie bawić się ustawieniami Cantingu.

SOLID SOLE – Nad formowana solidna konstrukcja podeszwy zapewnia mocne przenoszenie energii, bezpieczne sterowanie i kontrolę.

DUAL 3D LINER FULL – 100% konfigurowalna wkładka termiczna, 3 rodzaje pianki o wysokiej gęstości, precyzyjne dopasowanie

LBM2010-260
0 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
3607684302603
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło