BUTY TECNICA MACH1 130 T-Drive 2024 | KRAFT SPORT Wrocław

BUTY TECNICA MACH1 130 MV TD GW, ULTRA ORANGE

2 859,00 zł
Brutto

Tecnica Mach1 130. Ultra Orange! But ten od lat imponuje swoim race'owym charakterem, oraz gwarantuje że cały dzień komfortowo spędzisz w nim czas. 
Volume Story zaczęło się od tego buta, HV, MV i LV. Nie ma lepszej 130'tki w grupie HighPerformance! Na pewno!

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość

Buty narciarskie TECNICA MACH1 MV 130 TD 

Nowo zaprojektowany Mach1 L MV 130 TD podnosi standard wydajności, dopasowania i personalizacji w butach narciarskich. Inżynierowie Tecnica konsultowali się z okrągłym stołem bootfitterów, którzy mają łącznie ponad 100-letnie doświadczenie, a następnie przedstawili te pomysły i rozwiązania naszym włoskim producentom butów. Rezultatem jest ulepszone dopasowanie o średniej objętości, które zostało specjalnie zaprojektowane do jazdy na nartach wszędzie, niezależnie od warunków. Udoskonalony T-Drive Carbon to interfejs typu mankiet-skorupa, który zasadniczo zmienia sposób definiowania wydajności buta narciarskiego. T-Drive łączy górną część mankietu i dolną skorupę w przełomowym podejściu, które jest całkowicie skoncentrowane na priorytetowym traktowaniu siły, wydajnego i stałego flexu. But jest zaskakująco wygodny zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki nowo zaprojektowanej, anatomicznie ukształtowanej wkładce i skorupie. W razie potrzeby możesz dodać personalizację za pomocą systemu CAS firmy Tecnica, aby rozwiązać wszelkie dodatkowe problemy z dopasowaniem. Wymagający narciarze docenią skorupę Asymmetrical Power Transmission, która znacznie poprawia przenoszenie energii.  

 

Parametry produktu: 

Fleks: 130 

Szerokość: 100 mm 

Podeszwy: ISO 5355 Bi-Material Grip Walk

Skorupa: PU – Quick Instep 

Mankiet: PU – Back Spine 

Liner: High Performance, personalizacja: C.A.S., C.A.S. Instep  Celliant, pływający język ze sznurowadłami 

Klamry: Klamry Mach1 z blokadą 

Spoiler: Velcro Spoiler 

Powerstrap: 45 mm – Power Lock 

Canting: Podwójny 

Poziom narciarza: 4/5 

 

Technologie: 


C.A.S. CUFF ADAPT – Osłona termiczna aktywowana przez rezystory z włókna węglowego ogrzewa mankiet i wkładkę.

T-Dive - Dynamiczne złącze karbonowe T-Drive tworzy dłuższe ramię dźwigni w porównaniu z tradycyjnymi butami narciarskimi. Pozwala to na szybsze przejście od krawędzi do krawędzi, zwiększenie mocy bocznej i stabilności oraz precyzję jazdy na krawędzi. Technologia T-Drive tworzy mocniejsze i bardziej efektywne połączenie między mankietem a skorupą, które wspiera elastyczność buta i zapobiega odkształceniom plastycznym. Oznacza to mniejsze rozpraszanie energii i bardziej wydajne przenoszenie mocy.

CAS LINER WCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane z kobiecą anatomią, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

VOLUME STORY FULL C.A.S LINER AND SHELL
cas.png101931G1D55-260
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8050459936162
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło