Buty Damskie TECNICA MACH1 115 LV TD W | Kraft SPORT Wrocław
  • -20%

BUTY TECNICA MACH1 115 LV W TD, IRIDESCENT BOREAL


2 519,90 zł
2 015,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Damskie buty Tecnica Mach1. Women 2 Women (W2). Kobiece stopy i podudzia są inaczej zbudowane, dlatego zespół pasjonatek z Tecnica od kilku lat wprowadza swoje pomysły aby Panie jeszcze wygodniej / dynamiczniej mogły spędzić czas na śniegu!

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie damskie TECNICA MACH1 115 LV W

Nowy MACH1 115 LV W następca popularnego Mach1 PRO to buty damskie o maksymalnych osiągach, zbudowane na małej objętości LV (98 mm), jako jedyny damski but wyposażony w typowo race'owy Pasek POWER LOCK 45mm. But ma system CAS (Custom Adaptive Shape) firmy TECNICA z licznymi rozwiązaniami dopasowania dla skorupy i wkładki, w tym mankiet termoformowalny. TECNICA pokryła wewnętrzną wkładkę z wełny owczej Celliantem, aby zwiększyć jej ciepło. Naturalna postawa damska stawia Cię w idealnej, zrównoważonej pozycji, podczas gdy asymetryczna konstrukcja skorupy pozwala uzyskać dostęp do całej energii, mocy nart i pozwala na spędzenie całego dnia na stoku.

 

Parametry produktu:

Fleks: 115

Szerokość: 98 mm

Rozpiętość rozmiarów: 220 – 275 mm

Liner: Performance CAS - Celiant

Skorupa: CAS – PU (Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355 Bi-Material

Mankiet: Polyolefine - CAS

Klamry: 4 x Micro Alu z LiftLock

PowerStrap: Power LOCK 45 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

C.A.S. CUFF ADAPT – Osłona termiczna aktywowana przez rezystory z włókna węglowego ogrzewa mankiet i wkładkę.

CAS LINER WCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane z kobiecą anatomią, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

20158AG14P0-230

Specyficzne kody

ean13
8050032007845
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło