BUTY K2 MINDBENDER 130 LV | Wrocław Kraft Sport |
  • -25%

K2 MINDBENDER 130 LV, TEAM COLORS


3 499,90 zł
2 624,00 zł Zniżka 25%
Brutto

K2 Mindbender to połączenie dwóch światów. On Piste i Off Road, trzeba przyznać projektantom Mindbendera że chyba najlepiej przyłożyli się do tematu bo nawet zatwardziali Skiturowcy wkładając w niego nogę są zszokowani precyzją, wagą i fenomenalnym systemem blokady ruchomości. Mindbender wygrał Freeride!

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie FreeRide, K2 MINDBENDER 130 LV

MINDBENDER 130 LV lekka skorupa Powelite Shell, w pełi termoformowalny, wypełniony technologiami pozwalającymi cieszyc się jazdą jak i swobodnym podchodzeniem.

Mindbender 130  zapewnia to, co najlepsze z obu światów – wysoką wydajność, responsywność i lekkie możliwości turystyczne. Wyposażone w zupełnie nowy system BOA® Fit, MultiFit Last, w pełni formowaną pod wpływem ciepła powłokę Powerlite Shell i Powerlock Spyne o zakresie ruchu 50°, zapytaj o nowość! Mindbender 130 BOA® które zachowują swoją tożsamość buta freeride'owego, z całą technologią i wydajnością znalezione w bucie specyficznym dla stoku
 

Parametry produktu:

Rozmiary: 245, 255, 265, 275, 285, 295, 305

Szerokość buta: 98 mm

Waga: 1725 g

Technologie:

Powerlock Spyne – Wytrzymały, precyzyjny i intuicyjny. Mechanizm chodzenia Powerlock Spyne pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas wędrówek i bezlitosne, mocne połączenie podczas jazdy na nartach. Mechanizm można również regulować, aby dostosować pochylenie buta do przodu w zakresie 10-17°.

Fast Fit Entry – Miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia powłoki Powerlite dla szybkiego i łatwego wejścia i wyjścia.

Friction Free Cuff Pivot – Obrotowy mankiet o niskim współczynniku tarcia, aby ułatwić zakres ruchu.

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

SYSTEM BOA® FIT System BOA® zapewnia doskonałą wydajność i precyzyjne dopasowanie z mikroregulacją. Składa się z trzech integralnych części: tarczy z mikroregulacją, lekkich, ale niezwykle mocnych sznurówek i prowadnic sznurówek o niskim tarciu, które są stosowane w unikalnie zaprojektowanych konfiguracjach, aby poprawić dopasowanie i wydajność buta.  BOA dostępne w wybranych modelach K2!

boa.png
10H2100-285
0 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
196222136846
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło