BUTY NARCIARSKIE K2 RECON 130 BOA | Wrocław Kraft Sport |

BUTY K2 RECON 130 BOA, TEAM COLORS

3 299,00 zł
Brutto

Kluczowe cechy buta K2 Recon to ... nie przejmować się Pucharem Świata FIS, nie oglądać się na włoskie produkty, nie walczyć o każdą setną sekundy. Recon to grupa butów o bardzo poważnej konstrukcji, ale z zupełnie innowacyjnym podejściem! Lekkie, sztywne, dopasowane, od 2024 wyposażone w BOA® ! Recon to coś całkiem wyjątkowego.Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

K2 Recon 130 BOA !

Szukasz butów o wysokiej wydajności wyposażonych w całą technologię, która to udowodni? Recon 130 BOA® to solidne, wydajne buty dla poważnych narciarzy poszukujących niezrównanego przeniesienia mocy i reakcji. Połączony z w pełni formowaną pod wpływem ciepła skorupą, MultiFit Last i zupełnie nowym systemem BOA® Fit System — BOA® Fit System oferuje mikroregulację, co zapewnia lepsze owinięcie i większą responsywność. Recon od lat nie ogląda się na puchary świata, na alpejskie pomysły i modę. Ten but przywodzi na myśl gigantyczne przestrzenie Gór Ameryki Północnej lub Japonii, gdzie śniegu nie brakuje, a warunki mogą się zmienić kilka razy w ciągu dnia! Recon BOA pozwoli zapanować nad resortem!

K2 SKI 2023/24 BOA Zaprojektowane z myślą o pewności i zbudowane tak, aby wytrzymać nierówny teren i niesprzyjające warunki pogodowe, tarcze i sznurowadła BOA® zapewniają wyjątkową trwałość. System bagnetowy i wkładkowy zapewnia ciągłość działania nawet po silnych uderzeniach.

 1. DIALED IN Precyzyjne dopasowanie z możliwością dokręcania i rozluźniania w locie dla lepszej reakcji, zoptymalizowanego rozkładu nacisku i zredukowanych punktów nacisku.
 2. LOCKED IN Połączone dopasowanie zaprojektowane tak, aby równomiernie otulać stopę i minimalizować jej opadanie i nacisk, zwiększając blokadę pięty w celu poprawy mocy i współpracy od krawędzi do krawędzi
 3. CONFIDENT Zaprojektowane z myślą o pewności i zbudowane tak, aby wytrzymać nierówny teren i niesprzyjającą pogodę, tarcze i sznurowadła BOA® zapewniają wyjątkową trwałość. System BOA zapewnia ciągłą pracę nawet po silnych uderzeniach

KLUCZOWE CECHY System dopasowania BOA®, kopytko MultiFit, wyściółka Luxfit Pro, podeszwy Grip Walk, modułowa wkładka o strukturze plastra miodu z twardymi i miękkimi wstawkami, damski regulowany mankiet i podbicie Fastfit

Parametry Produktu:

 • Rozmiarówka: 245 - 305
 • Fleks: 130
 • Szerokość buta: BOA 97-104
 • Waga: 1580gr
 • Materiał Skorupy: TPU
 • Cuff Konstrukcja: TPU
 • Materiał Linera: LuxFIT
 • Strap: 40mm Velcro
 • Podeszwa: GripWalk

Technologie:

SYSTEM BOA® FIT System BOA® zapewnia doskonałą wydajność i precyzyjne dopasowanie z mikroregulacją. Składa się z trzech integralnych części: tarczy z mikroregulacją, lekkich, ale niezwykle mocnych sznurówek i prowadnic sznurówek o niskim tarciu, które są stosowane w unikalnie zaprojektowanych konfiguracjach, aby poprawić dopasowanie i wydajność buta.  BOA dostępne w wybranych modelach K2!

boa.png


Powerlock Spyne – Wytrzymały, precyzyjny i intuicyjny. Mechanizm chodzenia Powerlock Spyne pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas wędrówek i bezlitosne, mocne połączenie podczas jazdy na nartach. Mechanizm można również regulować, aby dostosować pochylenie buta do przodu w zakresie 10-17°.

Fast Fit Entry – Miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia powłoki Powerlite dla szybkiego i łatwego wejścia i wyjścia.

Friction Free Cuff Pivot – Obrotowy mankiet o niskim współczynniku tarcia, aby ułatwić zakres ruchu.

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

Powerlite Shell - 1650 gram @ 26,5 - 4 różne sztywności TPU i optymalna grubość ścianek łączą się, aby uzyskać wysoką wydajność i najniższą możliwą wagę.


Całkowicie nowa powłoka została stworzona specjalnie, aby zapewnić najlepsze narciarskie, najlżejsze buty, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wykonany z czterech różnych sztywności TPU i zoptymalizowanego profilu grubości ścianek, Powerlite Shell osiąga paradoksalną równowagę lekkiej zwinności i mocy. Powstałe buty ważą jako jedne z najlżejszych alpejskich i freeride na rynku, a mimo to jeżdżą na nartach z całą mocą i napędem cięższych butów. Uzupełnione o łatwość wejścia FastFit i pełne możliwości dostosowywania butów z TPU, kolekcje butów Recon, Anthem i Mindbender podniosły poprzeczkę i udowodniły, że naprawdę MNIEJ TO WIĘCEJ.

10H2008-265
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
196222134309
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło