CZAPKA KAMA A87, CYAN,


109,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Czapka KAMA A87 do sportów biegowych wykonana jest z gładkiego, elastycznego materiału Lycra®, wyposażonego w wycinane laserowo otwory wentylacyjne na czubku głowy, zapewniające maksymalną oddychalność podczas wymagających ćwiczeń aerobowych. Wnętrze wyłożone jest delikatną, hydrofobową frotą (ściereczką), aby przyspieszyć usuwanie wilgoci z czoła i zapobiec chłodowi w okolicy zatoki.

 

Cechy poroduktu:

Materiał Lycra®

Wewnętrzny pałąk wykonany z Thermolite® dla dodatkowego komfortu

Ergonomiczny kształt z szeroką wygodną krawędzią

Perforacja laserowa na czubku głowy dla lepszej wentylacji

Produkowane ozmiary: M, L.

Łatwa w pielęgnacji

Wyprodukowano w Czechach

Wysokość 21 cm

 

Materiał:

Lycra

Materiał wykonany z mikrofibry poliamidowej i elastycznego włókna o zdolności do rozciągania i powrotu do pierwotnego stanu. Zapewnia czapkom i opaskom głowy wygodę i swobodę ruchów.

Thermolite®

Thermolite® należy do kategorii materiałów izolacyjnych i nawilżających. Dzięki napowietrzonym pustym włóknom zapewnia jeden z najwyższych poziomów izolacji termicznej, a dzięki profilowi włókien skutecznie i szybko odprowadza pot ze skóry, który w przeciwnym razie byłby najbardziej zaangażowany w chłodzenie ciała.

 

Opieka:

OPIEKA PRODUKTÓW MERINO: PODSTAWOWE ZASADY

Produkt można prać w pralce. Używaj tylko cyklu wełny, ponieważ jest on delikatniejszy (stosując odpowiednią temperaturę i wirowanie z mniejszą prędkością).

Produkt można prać ręcznie w wodzie o temperaturze poniżej 30 ° C, a następnie delikatnie owijać i suszyć na płasko, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania należy obniżać temperaturę wody stopniowo, aby zapobiec kurczeniu się lub innym odkształceniom. Używaj delikatnych detergentów do wełny.

Nie susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura grzałki przekracza 30 C (co jest bardzo powszechne), woda zawarta w dzianinie również przekracza 30 ° C, a produkt kurczy się, podobnie jak w przypadku nieprawidłowego prania.

Nie używaj zmiękczacza!

A87-115L
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło