CZAPKA KAMA AW67,

136,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Czapka KAMA AW67 do biegania jest wykonana z gładkiego, elastycznego materiału Lycra®. W przedniej części znajduje się strategicznie umieszczona wiatroodporna i oddychająca membrana GORE-TEX INFINIUM ™ WINDSTOPPER®, która chroni zatokę przed przeziębieniem. Wyściełany opaską THERMOLITE® dla szybkiego odprowadzania wilgoci i maksymalnego komfortu termicznego. Zestaw funkcji przyczynia się do optymalnej wydajności i wspaniałych wrażeń

 

Cechy produktu:

Materiał Lycra®

Wiatroodporna, oddychająca membrana GORE-TEX INFINIUM ™ WINDSTOPPER® strategicznie umieszczony w celu ochrony czoła

Wewnętrzna opaska Thermolite® zapewnia odprowadzanie wilgoci i wygodę

Ergonomiczny kształt z szerokim wygodnym obszyciem

Rozmiar uniwersalny

Łatwa w pielęgnacji

Wyprodukowano w Czechach

Wysokość 21 cm

 

Materiał:

GORE – TEX INFINIUM WINDSTOPPER®

Całkowicie wiatroodporna, ale wyjątkowo oddychająca membrana. Ta kombinacja ochrony i oddychalności zmniejsza chłód wiatru, jednocześnie zmniejszając ryzyko hipotermii lub przegrzania, gdy jesteś aktywny

Lycra

Materiał wykonany z mikrofibry poliamidowej i elastycznego włókna o zdolności do rozciągania i powrotu do pierwotnego stanu. Zapewnia czapkom i opaskom głowy wygodę i swobodę ruchów.

Thermolite®

Thermolite® należy do kategorii materiałów izolacyjnych i nawilżających. Dzięki napowietrzonym pustym włóknom zapewnia jeden z najwyższych poziomów izolacji termicznej, a dzięki profilowi włókien skutecznie i szybko odprowadza pot ze skóry, który w przeciwnym razie byłby najbardziej zaangażowany w chłodzenie ciała.

 

Opieka:

OPIEKA PRODUKTÓW MERINO: PODSTAWOWE ZASADY

Produkt można prać w pralce. Używaj tylko cyklu wełny, ponieważ jest on delikatniejszy (stosując odpowiednią temperaturę i wirowanie z mniejszą prędkością).

Produkt można prać ręcznie w wodzie o temperaturze poniżej 30 ° C, a następnie delikatnie owijać i suszyć na płasko, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania należy obniżać temperaturę wody stopniowo, aby zapobiec kurczeniu się lub innym odkształceniom. Używaj delikatnych detergentów do wełny.

Nie susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura grzałki przekracza 30 C (co jest bardzo powszechne), woda zawarta w dzianinie również przekracza 30 ° C, a produkt kurczy się, podobnie jak w przypadku nieprawidłowego prania.

Nie używaj zmiękczacza!

 

AW67-104
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło