NARTY K2 DISRUPTION SC | Narty Wrocław Kraft Sport

NARTY K2 DISRUPTION SC, DENIM BLUE, 2024

3 299,00 zł
Brutto

Narty K2 Disruption to sportowy sprzęt dla amatorów i amatorek przygotowanych tras. Daleko im do race'ówek i klasyki alpejskiego gatunku. K2 omija szerokim łukiem puchary świata FIS, Disruption to przede wszystkim frajda z jazdy na krawędziach

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

K2 DISRUPTION SC

Czas zacząć skręcać, tak jak zawsze sobie wyobrażałeś. Karbonowa konstrukcja I-Beam w Disruption SC sprawia, że jest bardziej wyrozumiały niż jego obciążone metalem rodzeństwo, zapewniając ostrą jak brzytwa kontrolę krawędzi i płynną jazdę na najtwardszym twardym podłożu. Przejście na bardziej wyspecjalizowane narty zjazdowe nigdy nie było tak zachęcające.

Parametry produktu:

Długości: 156, 162, 168, 174

Taliowanie: 127/74/109 mm

Rdzeń : Aspen Veneer

Wiązanie: Marker M3 11 Q

Promień skrętu: 15,2m

Technologie:


Speed ​​​​Rocker krótki i niski przedni rocker na czubku dla szybkiej inicjacji skrętu i precyzyjnego sterowania.

Carbon I-Beam jednokierunkowy węgiel na całej długości od czubka do końca narty, który zapewnia większą precyzję i energię na całej długości narty.

Hybridtech dzięki ściankom bocznym wzdłuż powierzchni bieżnej, które łączą się z dziobem i ogonem, waga zamachu jest zmniejszona, inicjacja skrętu jest zoptymalizowana i osiągnięto niezrównaną trwałość.

Dark Matter Damping - System tłumienia materiałowego, dla pozbawienia zbędnych wygięć narty, gdy warunki są twarde i wymagające.

10H0003142-162
1 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
196222121224
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło