NARTY K2 MINDBENDER 85 | Narty Wrocław Kraft Sport
  • -25%

NARTY K2 MINDBENDER 85 SQUIRE 10 QC, 2024


2 799,90 zł
2 099,00 zł Zniżka 25%
Brutto

K2 Mindbender to freeride z nastawieniem na komfort i fun! Jeżeli masz ochotę spędzić czas pod wyciągiem, nie ma problemu. Jeżeli wolisz cisnąć poza trasą też się nie znudzisz. Ich taliowanie i powierzchnia nośna pozwoli zarówno na Carving jak i Offroad!

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Sprawdź dostępność

K2 Mindbender 85

Mindbender 85 to idealna narta dla każdego, kto chce się wyrwać poza utwardzoną trasę. Są lekkie, wybaczają błędy, i intuicyjne – budzą zaufanie u średniozaawansowanych narciarzy chcących doskonalić swoje umiejętności w nowych częściach góry. Niektóre narty zbyt szybko nudzą się po osiągnięciu pewnego poziomu zaawansowania, ale te Mindbender 85 pozostaną w twoim arsenale nawet po zdobyciu pewności w trudniejszym terenie. Również dostępne w krótszych długościach.

Parametry produktu:

Długości:  156, 163, 170, 177

Taliowanie: 128/85/116 mm

Rdzeń : Aspen Veneer

Wiązanie: Marker Squire 10 QC

Promień skrętu: 13,1 m

Technologie:


TORSION CONTROL DESING - zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i kontroli w każdym rodzaju śniegu, TORSION CONTROL DESIGN to połączenie progresywnego poprzedniego flexu z wydłużonym profilem narty. Poprzeczna sztywność w przedniej i środkowej części nart łączy się z elastyczniejszym tyłem. Narty K2 z technologią TCD mają zarówno precyzję, odpowiednią inicjację i płynną możliwość skręcania w każdym rodzaju śniegu.

POWERWALL - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS, przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń, w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny.

10H0105227-163

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło