NARTY K2 DISRUPTION STI | Narty Wrocław Kraft Sport
  • -20%

NARTY K2 DISRUPTION STi, STEEL GREY, 2024


3 999,90 zł
3 199,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Narty K2 Disruption to sportowy sprzęt dla amatorów i amatorek przygotowanych tras. Daleko im do race'ówek i klasyki alpejskiego gatunku. K2 omija szerokim łukiem puchary świata FIS, Disruption to przede wszystkim frajda z jazdy na krawędziach

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

K2 DISRUPTION STi

Disruption STI są przeznaczone dla agresywnego narciarza-eksperta, który wchodzi all-in na każdym zakręcie i wymaga solidnego trzymania krawędzi. Disruption STI wykorzystuje węższy promień skrętu dla dodania zwinność i zwrotność – bez utraty szybkości. Tak jak inne modele z rodziny Disruption, Dark Matter Damping oraz profil Speed Rocker zapewnia płynną jazdę bez ugięcia– podnosząc swoją grę, gdy warunki są twarde i szybkie. Płaszcz Ti to pewność trzymania w skręcie i brak wibracji.

Parametry produktu:

Długości: 155, 160, 165, 170

Taliowanie: 12/72/107 mm

Rdzeń : Aspen Veneer

Wiązanie: Marker MXC 12 TCX

Promień skrętu: 13,6m

Technologie:


Speed ​​​​Rocker krótki i niski przedni rocker na czubku dla szybkiej inicjacji skrętu i precyzyjnego sterowania.

TI I-Beam jednokierunkowy płaszcz titanalowy  od czubka do końca narty, który zapewnia większą precyzję i energię na całej długości narty.

Hybridtech dzięki ściankom bocznym wzdłuż powierzchni bieżnej, które łączą się z dziobem i ogonem, waga zamachu jest zmniejszona, inicjacja skrętu jest zoptymalizowana i osiągnięto niezrównaną trwałość.

Dark Matter Damping - System tłumienia materiałowego, dla pozbawienia zbędnych wygięć narty, gdy warunki są twarde i wymagające.

10H0002167-160
0 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
196222121316
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło