NARTY K2 DISRUPTION TI2 | Narty Wrocław Kraft Sport
  • -20%

NARTY K2 DISRUPTION TI2, ANTHRACITE RED, 2024

5 499,90 zł
4 399,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Narty K2 Disruption to sportowy sprzęt dla amatorów i amatorek przygotowanych tras. Daleko im do race'ówek i klasyki alpejskiego gatunku. K2 omija szerokim łukiem puchary świata FIS, Disruption to przede wszystkim frajda z jazdy na krawędziach

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

K2 DISRUPTION Ti2

Dla tych, którzy chcą zmaksymalizować stosunek carvingu do zjazdu — trafiłeś we właściwe miejsce. Disruption Ti2 to bezwładne, stabilne jak skała narty, które nie znają znaczenia drugiego miejsca. Duży promień skrętu i konstrukcja Ti2 I-Beam (dodatkowy arkusz metalu na rdzeniu narty) zapewniają najwyższą stabilność. Disruption Ti2 to najbardziej tłumiące narty na stoku, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Wyjdź przed grupę z Disruption Ti2. Uwielbiany przez profesjonalistów, takich jak Warner Nickerson

Parametry produktu:

Długości: 177, 182, 187

Taliowanie: 111/71/96

Rdzeń : Aspen Veneer

Wiązanie: Marker XComp 16
Promień skrętu: 22,3m

Technologie:


Speed ​​​​Rocker krótki i niski przedni rocker na czubku dla szybkiej inicjacji skrętu i precyzyjnego sterowania.

WORLD CUP PLATE Karbonowa Płyta Marker World Cup Plate to podłoga dla wiązań XCOMP Master i mocniejszych! Wyposażona w stalowe gniazda, pływające mocowanie nie przesztywni nart w kluczowym miejscu. System Piston od lat pozwala na lepsze tłumienie powrotu. Jest to jedyna tak zaawansowana płyta dostępna komercyjnie.

Carbon I-Beam jednokierunkowy węgiel na całej długości od czubka do końca narty, który zapewnia większą precyzję i energię na całej długości narty.

Hybridtech dzięki ściankom bocznym wzdłuż powierzchni bieżnej, które łączą się z dziobem i ogonem, waga zamachu jest zmniejszona, inicjacja skrętu jest zoptymalizowana i osiągnięto niezrównaną trwałość.

Dark Matter Damping - System tłumienia materiałowego, dla pozbawienia zbędnych wygięć narty, gdy warunki są twarde i wymagające.

10H3148-177
1 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
196222122207
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło