NARTY Stockli LASER MX | Wrocław Kraft Sport

NARTY STOCKLI LASER MX, MC11, 2025


6 199,00 zł
Brutto
Płeć
Typ narty Stockli
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty STOECKLI LASER MX

Laser MX zaprojektowany wyłącznie dla kobiet ma imponującą zwrotność ! Jego lekka konstrukcja obiecuje łatwą obsługę, a technologia Turtle Shell pozwala czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Dzięki temu narty idealnie nadają się do wygodnych, swobodnych zjazdów.  Ale poczekaj, może zaoferować coś jeszcze: dzięki płytce SRT Speed ​​Plate i wiązaniom SRT 12 można w pełni wykorzystać osiągi tej narty. Oznacza to, że sportowe narty dla kobiet mogą dostać to, po co przyszły.

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 41020324-20

Taliowanie: 118/67/99 dla długości 46

Długości nart (promień): 146 cm (10.5), 152 cm (11.5), 158  cm (12.8),

Budowa: Sandwitch

Wiązanie w komplecie: Płyta MC FF + MC12

Powierzchnia: Poliamid

Baza: Racing-Graphite

 

Technologie:

VRT (VARIO RACING TECHNOLOGY) – Podobnie jak rdzeń, górna warstwa Titanal ma również profil grubości. Warstwa Titanal jest cieńsza na czubku i ogonie narty, co daje nam lepszą kontrolę i precyzję narty, bezpośrednią inicjację skrętu.

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

SOC (SIZE OPTIMIZED CONSTRUCTION) – Konstrukcja zoptymalizowana pod względem rozmiaru. Modele FIS są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych wymagań fizycznych i warunków jazdy, zarówno pod kątem formy jak i konstrukcji. Korzyści jakie to niesie za sobą to idealne dopasowanie do poziomu narciarstwa sportowca, oraz zgodność z zasadami FIS

SME (SOLID METAL EDGE) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart.

FEC (FULL EDGE CONTACT) – Narta jest szersza na końcu (a dla grupy GS także na ogonie). Dzięki temu uzyskujemy znacznie łatwiejsze i szybsze inicjowanie skrętu oraz zwiększoną przyczepność na zakrętach dzięki dłuższej długości kontaktu z krawędzią.

TSS (3.0 TOP SHEET STRUCTURE) – Nowe powierzchnie w modelach Laser. Łączą trzy różne tekstury, narty zyskują niepowtarzalny, elegancki i atletyczny wygląd. Każda narta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. TTS zwiększona ochrona (rysy są mniej widoczne) i niepowtarzalny wygląd przyciągający wzrok.

41020324-146

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło