NARTY STOCKLI OREA LASER SC + SRT12, 170

NARTY STOCKLI OREA LASER SC + SRT12, 2025

8 999,00 zł
Brutto
Płeć
Typ narty Stockli
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty STOECKLI LASER SC OREA

OREA SC czyli SC w prawdziwie eleganckim wydaniu! SC Orea to wciąż znakomity all-rounder, narta na stoki na każde warunki śniegowe, lekki Oversize pozwala na wygodną jazdę nawet po mniej przygotowanym terenie. Wyposażony w całą paletę technologii z grupy LASER, bambusowy Sidewall, perfekcyjna powierzchnia i detale na szacie graficznej . To ty decydujesz czy narta ma służyć do agresywnej sportowej jazdy czy też do spokojnej całodniowej zabawy na stokach. Wszystko jest możliwe, Laser SC !

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 41010425

Taliowanie: 123/72/104 dla długości 163

Długości nart (promień): 156 cm (12.3), 163 cm (13.5), 170 cm (14.9), 177 cm (16.2)

Budowa: Sandwitch

Wiązanie w komplecie: Płyta SRT SPEED D20 + SRT12

Powierzchnia: Poliamid

Baza: Racing-Graphite

 

Technologie:

VRT (VARIO RACING TECHNOLOGY) – Podobnie jak rdzeń, górna warstwa Titanal ma również profil grubości. Warstwa Titanal jest cieńsza na czubku i ogonie narty, co daje nam lepszą kontrolę i precyzję narty, bezpośrednią inicjację skrętu.

SST (SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY) – Narty są budowane warstwa po warstwie, z każdą warstwą sklejoną pod ciśnieniem – sprawdzony proces produkcji w konstrukcji nart. SST daje narcie optymalny transfer energii, zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz zwiększa precyzję.

SOC (SIZE OPTIMIZED CONSTRUCTION) – Konstrukcja zoptymalizowana pod względem rozmiaru. Modele FIS są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych wymagań fizycznych i warunków jazdy, zarówno pod kątem formy jak i konstrukcji. Korzyści jakie to niesie za sobą to idealne dopasowanie do poziomu narciarstwa sportowca, oraz zgodność z zasadami FIS

SME (SOLID METAL EDGE) – Stoeckli zaczął wprowadzać szersze krawędzie we wszystkich swoich modelach narciarskich. To nie tylko przedłuża żywotność nart, ale także wypłaca dywidendę za usługi wynajmu nart, gdzie materiał podlega szczególnie surowej eksploatacji. Ponadto wyjątkowo wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja chronią powierzchnię nart przed zarysowaniami i uszkodzeniami. SME wydłuża żywotność użytkowania nart.

FEC (FULL EDGE CONTACT) – Narta jest szersza na końcu (a dla grupy GS także na ogonie). Dzięki temu uzyskujemy znacznie łatwiejsze i szybsze inicjowanie skrętu oraz zwiększoną przyczepność na zakrętach dzięki dłuższej długości kontaktu z krawędzią.

TSS (3.0 TOP SHEET STRUCTURE) – Nowe powierzchnie w modelach Laser. Łączą trzy różne tekstury, narty zyskują niepowtarzalny, elegancki i atletyczny wygląd. Każda narta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. TTS zwiększona ochrona (rysy są mniej widoczne) i niepowtarzalny wygląd przyciągający wzrok.

41010425-170
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło