NARTY VOLKL RACETIGER SL, RMOTION2 12 GW | Wrocław VOLKL
  • -20%

NARTY VOLKL RACETIGER SL, WORLD CUP, 2023

4 499,91 zł
3 599,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Typ narty Volkl
Rocznik
Długość narty
Ilość

Narty VOLKL RACETIGER SL RMOTION2 12 GW RACE

Na Sezon 2022/23 przygotowano odświeżone nowe Racetiger SL! Zbudowany na bazie narty MASTER SL, prosta deska! Brak UVO, Lepszy rdzeń! Nowy Racetiger SL na 100 lecie marki VOLKL!

Wybitne technicznie narty slalomowe marki Volkl. Nowoczesne, sztywne, doskonale reagujące narty do jazdy krótkim skrętem. Wiązania kompatybilne z modelami butów wyposażonymi w system Grip Walk. Z RACETIGER SL nie ma takiej trasy, której nie przejedziesz. Te high-end'owe narty slalomowe wyposażone zostały w Tip Rocker oraz wielowarstwowy rdzeń Speedwall Multi Layer Woodcore utworzony z wyjątkowo twardego drewna, zabudowanego ścianką boczną – Sidewall - co gwarantuje jazdę jak po szynach! 68 mm w talii narty, wiązania z systemem rMotion2 obsługujące GripWalk. Za dodatkową moc przy wejściu i wyjściu ze skrętu odpowiada specjalnie zaprojektowana siatka 3D Glass w strategicznych płaszczyznach dopasowana do narty

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 122031

Taliowanie: 126/67/102

Długości nart (promień skrętu): 150 cm (10.2), 155 cm (11.0), 160 cm (11.8), 165 cm (12.6), 170 cm (13.4)

Waga: 3010 g (narta o długości 165 cm z wiązaniem)

 

Technologie:

WC ASH MULTILAYER WOODCORE - Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

SPEEDWALL – Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

POWERED BY TITANIUM - Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

BASE: P-TEX 4504 – Spiekany, wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku nowy P-Tex 4504 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart performance oraz race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.

122031-160
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło