NARTY VOLKL FLAIR 75 LADY CORAL | Narty Wrocław Kraft Sport
  • -20%

NARTY VOLKL FLAIR 75 LADY CORAL vMOTION1, 2024


3 499,90 zł
2 799,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Flair 75 to Narta dla kobiet, które przede wszystkim lubią dobrą zabawę i które chcą wykonywać skręty minimalnym nakładem sił, zwłaszcza na przygotowanych stokach.

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Damska narta VOLKL FLAIR 75

FLAIR 75  to narty All Mountain z zacięciem stokowym, które ambitnym narciarkom sprawią wiele radości w każdej sytuacji. Full Sidewall i drewniany rdzeń zapewniają na całej długości narty spokojne, stabilne połączenie ze śniegiem. Dodatkowo cienka warstwa stalowa dba o spokój i kontrolę, zwłaszcza przy większych prędkościach na twardszym śniegu. Profile Tip Rocker i Tail Rocker nie tylko umożliwiają doskonałe wejście w skręt, ale też ułatwiają każdy zjazd, uślizg i obrót narty nawet w trudniejszych warunkach. System wiązań vMotion3 jest kompatybilny z systemem GripWalk i zapewnia komfort bez utraty jakichkolwiek możliwości. Pozwól sobie na Flair 75, bo to, że jeszcze nie zdobywasz pucharów nie oznacza, że musisz rezygnować z nowoczesnej technologii.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310052

Taliowanie: 126/75/105

Długości nart (promień skrętu): 11,3

Rdzeń: Woodcore

Wiązania: Marker vMotion1 GW Lady

 

Technologie:

POWERED BY STEEL- Titanalowy płaszcz umieszczony pod wiązaniem i w strefach usztywniających dodają sztywności i zapobiegają wpadaniu nart w wibracjie.

FULL SIDEWALL MINI CAP - Połączenie struktur CAP czyli całkowitego pokrycia rdzenia i konstrukcji narty po krawędź z częściowym Sidewallem który lepiej współpracuje z jazdą na krawędziach.

TIP & TAIL ROCKER - Obustronny Rocker w nartach Flair i Deacon to gwarancja na komfort poruszania się i zakręcania przy zachowaniu nart o odpowiedniej długości! Nie bój się długiej narty, Rocker zadba o komfort!

BASE: P-TEX 2100 – Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

WOOD CORE - Drewniany rdzeń w nartach Deacon i Flair jest wyjątkowo dobrej jakości, warianty Light i Special są nieco szlachetniejsze. Volkl dba o to aby ich drewno wyznaczało standardy!

 

2310052-147

Specyficzne kody

ean13
821264762264
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło